Луганщина – єдиний регіон України, де повністю знищено електротранспорт

ВІЙНА
12.01.2023, 06:00
Луганщина – єдиний регіон України, де повністю знищено електротранспорт

Російські окупанти за підказкою колаборантів змогли загнати найсхіднішу область України у минуле. Бойові дії зараз – справи другорядні...

Воістину історична подія, яка залишилася практично непоміченою в інформаційному просторі, а дарма. Днями Луганщина стала єдиним регіоном, де повністю знищили електротранспорт.

Показово, але трамваї в окупованому Луганську розібрали на метал ще буремного 2014 року. А тепер добили останній тролейбус, що зберігся в області, в окупованому Краснодоні (декомунізоване Сорокине – прим. ред.).

Це красномовна подія, оскільки у цьому місті не було жодних бойових дій. Фактично, наявний електротранспорт знищив "русскій мір".

До 2022 року тролейбуси цілком непогано почувалися на підконтрольній Україні частині Луганської області. Нові тролейбуси були закуплені у Сіверськодонецьку. Крім того, у 2021 році були озвучені плани відкрити тролейбусні маршрути між Лисичанськом, Сіверськодонецьком і Рубіжним.

Але після того, як Владімір Путін почав "рятувати Донбас", ці міста фактично перестали існувати. Особливо мені подобається, як моральні виродки у дописі про краснодонський тролейбус пишуть буквально наступне: «Час не стоїть на місці».

Та ви що, невже?! Час і в Сіверськодонецьку не стояв на місці, мудаки, проте за України там випускали на лінії нові сучасні тролейбуси, а ви все знищили.

Автор : Денис Казанський
Читайте також:
Кримінал
Семеро чоловіків завдали Україні збитків на 7 мільярдів гривень. Вони відновили роботу залізорудного комбінату у Василівському районі.
23 лютого, 19:14
Світ
Етноцид палестинців, влаштований режимом божевільного українофоба Сатаньягу, перевершує звірства нацистів. Бібі бере приклад із рашистів.
18 лютого, 08:42
Світ
Понад 100 днів ізраїльська воєнна машина терору та окупації перетворює сектор на знелюднену пустку. Де було життя — нині панує смерть.
02 лютого, 08:12
Світ
Не вдовольнившись смертями тисяч палестинських дітей і жінок, сіоністи перейшли до іншої тактики. Повністю вимкнули зв'язок у секторі.
19 січня, 20:05
Історія
82 роки тому Червона армія відступала на Схід під тиском Вермахту. В українській столиці чекісти готувалися здійснити масштабний підрив.
14 січня, 11:15
Війна
Як Андрій Портнов курував окупацію Криму.
08 січня, 10:19