Луганщина – єдиний регіон України, де повністю знищено електротранспорт

ВІЙНА
12 січня, 06:00
Луганщина – єдиний регіон України, де повністю знищено електротранспорт

Російські окупанти за підказкою колаборантів змогли загнати найсхіднішу область України у минуле. Бойові дії зараз – справи другорядні...

Воістину історична подія, яка залишилася практично непоміченою в інформаційному просторі, а дарма. Днями Луганщина стала єдиним регіоном, де повністю знищили електротранспорт.

Показово, але трамваї в окупованому Луганську розібрали на метал ще буремного 2014 року. А тепер добили останній тролейбус, що зберігся в області, в окупованому Краснодоні (декомунізоване Сорокине – прим. ред.).

Це красномовна подія, оскільки у цьому місті не було жодних бойових дій. Фактично, наявний електротранспорт знищив "русскій мір".

До 2022 року тролейбуси цілком непогано почувалися на підконтрольній Україні частині Луганської області. Нові тролейбуси були закуплені у Сіверськодонецьку. Крім того, у 2021 році були озвучені плани відкрити тролейбусні маршрути між Лисичанськом, Сіверськодонецьком і Рубіжним.

Але після того, як Владімір Путін почав "рятувати Донбас", ці міста фактично перестали існувати. Особливо мені подобається, як моральні виродки у дописі про краснодонський тролейбус пишуть буквально наступне: «Час не стоїть на місці».

Та ви що, невже?! Час і в Сіверськодонецьку не стояв на місці, мудаки, проте за України там випускали на лінії нові сучасні тролейбуси, а ви все знищили.

Автор : Денис Казанський
вибір редакції
Читайте також:
Війна
Війна в Україні – не лише людська трагедія. Це ще й велика екологічна катастрофа, наслідки від якої десятиліттями руйнуватиме життя.
15 березня, 16:09
Війна
Ніщо не лякає окупантів так, як патріотизм
20 лютого, 12:27
Війна
Тимчасово окупована значна частина Запорізької області стає міцним тилом і водночас плацдармом для російських окупантів.
11 січня, 21:26
Війна
Нова атака з Білорусі на Київ виглядає "спокусливою", але є складною через велику відстань і хорошу підготовку українських захисників.
01 січня, 16:48
Політика
Натомість чинний грузинський уряд продовжує відстоювати прокремлівську позицію і ніяк не коментувати воєнні злочини Кремля в Україні.
28.09.2022, 20:54
Опінії
Ніякої фантазії у кремлівських неофашистів нема. Владімір Путін знову копіює біснуватого Адольфа Гітлера...
22.09.2022, 08:09