В окупованому росіянами Криму фіксують коронавірусний антирекорд

29 липня, 07:01
В окупованому росіянами Криму фіксують коронавірусний антирекорд
Фото: Telegram

На території тимчасово окупованого Кримського півострова ситуація з коронавірусом залишається доволі напруженою.

Таку інформацію оприлюднило пропаґандистське видання "Вести 24" із посиланням на представників кремлівської адміністрації.

Станом на цю мить відомо, що за темпами приросту кількості заражених вірусною хворобою лідирують Ялта, Феодосія і Судак; не краще почувають себе жителі Керчі та Сімферополя.

Загальна ж епідеміолоґічна ситуація у Криму надалі буде тільки погіршуватися: у серпні-вересні прогнозують можливий черговий сплеск заражень у зв'язку з початком нового навчального року і завершенням туристичного сезону.

Водночас процес вакцинації також залишає бажати кращого — окупаційна адміністрація примусово щепила понад 340 тисяч кримчан експериментальною розробкою "Спутник V", однак це аж ніяк не допомагає подолати пандемію.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", в Україні виявлено 717 нових випадків захворювань на COVID-19.

вибір редакції
Читайте також:
"AstraZeneca", "BioNTech", "Moderna", "Novavax" і "Pfizer" розпалюють безпрецедентну кризу у галузі прав людини.
вчора, 16:45
Посилення карантинних обмежень і запровадження так званих COVID-паспортів у Швейцарії спровокували сидячі протести.
22 вересня, 11:32
Представники організації "Doctors for COVID Ethics" закликають уряди країн світу припинити використання вакцин компанії "Pfizer".
13 вересня, 09:47
Невдовзі в Естонії почнеться вакцинація населення третьою дозою; причина — зростання кількості інфікованих коронавірусною інфекцією.
09 вересня, 13:38
Луганських медиків змушують викривляти поточну статистику виявлених випадків заражень COVID-19, зменшуючи фактичну кількість смертей.
06 вересня, 12:22
Тоді як в Україні, за даними міністерства охорони здоров'я, від початку антикоронавірусної кампанії проведено всього 9 358 193 щеплення.
02 вересня, 13:49