В США влаштували акцію в пам'ять про військових, які загинули під час вибухів у Кабулі

30 серпня, 16:18
В США влаштували акцію в пам'ять про військових, які загинули під час вибухів у Кабулі

На жаль, більшість українців прагне не помічати, що у нас триває війна

У США бари та ресторани влаштували масову акцію в пам'ять про 13 американських військових, загиблих у результаті теракту в аеропорту в Кабулі.

Фото із закладів публікують користувачі соцмереж.

Під час вибухів у Кабулі загинули більше 100 осіб, серед яких - американські військові, які здійснювали відхід із Афганістану та евакуацію. Наймолодшому з 11 загиблих морпіхів було 20 років, найстаршому - 31 рік.

Серед жертв Пентагон також назвав солдата сухопутних військ, медика ВМФ і двох дівчат - загинули 23-річна Ніколь Гі та 25-річна Джанні Розаріо, що служили в морській піхоті.

Бари й ресторани в США зарезервували по одному столику й виставили на них по 13 кухлів пива. Ініціаторами виступали власники та відвідувачі.

«В армії служили мій чоловік, дідусь та багато інших членів моєї сім'ї. Коли я прочитала, що серед загиблих був хлопець з Огайо, то зрозумів, що хочу зробити невеликий жест в пам'ять про нього й інших 12 військових », - зазначила менеджер кафе Ironwood Cafe Шеннон Васкес.

Попри вихідні, столики були зарезервовані на всю ніч з п'ятниці на суботу. Власник бару Niko's Bar & Gyros Ніко Мулагіанніс пообіцяв, що щорічно 11 вересня буде жертвувати по долару з кожного купленого пива в фонд допомоги сім'ям загиблих.

За словами ресторатора Брюса Рассела, акція справила «приголомшливий ефект»: до нього в ту ніч підходили люди, в тому числі ветерани бойових дій, які запитували, як вони можуть допомогти сім'ям військових.

Дуже прикро, що більшість українців не хочуть помічати війну. Не хоче помічати російсько-українську війну і влада, не хоче її помічати й президент (напевно, йому перестали надсилати СМСки про загиблих та поранених на фронті). Але дуже тішить те, що є люди котрі це помічають. Є люди для яких війна це не кілька рядків в щоденних зведеннях з фронту. Ми обов'язково переможемо !

Читайте також:
27 листопада в Україні вшановується День пам'яті жертв голодоморів та політичних репресій
30 листопада, 09:55
Держава Русь ніколи не іменувалася Київською, а тим паче Московською, Рязанською чи Тверською, це вигадки російських пропаґандистів.
25 серпня, 08:18
"Становлення нації" — картина, спеціально написана митцем Артуром Орленовим до 30-річчя відновлення незалежності України.
23 серпня, 12:52
Меморіальний комплекс, присвячений українським воякам часів Другої світової війни, в Едмонтоні зазнав наруги з боку невідомих вандалів.
16 серпня, 11:26
Духовне управління мусульман Татарстану заснувало "День пам'яті та скорботи татарського народу" (Хетері Коне)
27 травня, 10:40
У місті Антем в Аризоні звели незвичайний меморіал в пам'ять загиблих американських вояків
21 травня, 12:45