В Україні має панувати українська національна ідея, — керівник партії «Правий сектор»

ПОЛІТИКА
22.06.2021, 09:37
В Україні має панувати українська національна ідея, — керівник партії «Правий сектор»

Після того, як у 1990-х роках марксизм-ленінізм здох, в Україні виникла справжня "мода" на безідейність; утворився певний вакуум.

Таку думку на своїй сторінці у Facebook висловив учасник російсько-української війни та голова політичної партії "Правий сектор" Андрій Тарасенко.

За його словами, наратив "русского міра" через аґресію Кремля закріпився на Кримському півострові та Донбасі, тоді як на вільних землях України влада запустила процес поступового впровадження ліволіберальної ідеолоґії.

«Звісно, хто в українців питає чи ця ідеолоґія їм потрібна? Продиктували, що робити пара міжнародних фондів і кілька держав ЄС — влада виконала. Україна вже не раз попеклася на зовнішній залежності. "Еліта" висновків не робить... Поки ми не поставимо Українську Національну Ідею (первинність українського в Україні!) у центр державотворення — нами так і будуть маніпулювати чужинці з їх "русскімі мірамі" та ліберастією», — зазначив Андрій Тарасенко.

Він додає, що у ХХІ столітті, як показує досвід країн Заходу, держава без ідеолоґії існувати не може; і якщо немає узаконеної ідеолоґії державотворення, то її заміняє неофіційна.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", бійці Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" — герої "Хронік деокупації".

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Суб'єктивна думка про методи ворожих ДРГ застосовані в Україні навіяні фоточками та постиками у соцмережах певних суспільних кіл.
15 червня, 20:34
Виміри
Майте певність у тому, що Moscovia delenda est!
28 лютого, 19:32
Світ
Героїчний козак, сентиментальний хахол і "презренний малорос-донощик" досі живуть на українській землі.
30.08.2021, 20:22
Політика
Підлеглі митрополита Онуфрія взяли участь у пропагандистському дійстві, організованого напередодні (30.IX.2022) у московському Кремлі.
18:09
Політика
Підтримка України офіційним Гельсинкі триватиме до повної нашої перемоги над російськими окупаційно-терористичними силами.
вчора, 19:54
Політика
російський букмекер 1XBet створив мережу збору особистих даних українців
вчора, 11:35