В Україні має панувати українська національна ідея, — керівник партії «Правий сектор»

ПОЛІТИКА
22.06.2021, 09:37
В Україні має панувати українська національна ідея, — керівник партії «Правий сектор»

Після того, як у 1990-х роках марксизм-ленінізм здох, в Україні виникла справжня "мода" на безідейність; утворився певний вакуум.

Таку думку на своїй сторінці у Facebook висловив учасник російсько-української війни та голова політичної партії "Правий сектор" Андрій Тарасенко.

За його словами, наратив "русского міра" через аґресію Кремля закріпився на Кримському півострові та Донбасі, тоді як на вільних землях України влада запустила процес поступового впровадження ліволіберальної ідеолоґії.

«Звісно, хто в українців питає чи ця ідеолоґія їм потрібна? Продиктували, що робити пара міжнародних фондів і кілька держав ЄС — влада виконала. Україна вже не раз попеклася на зовнішній залежності. "Еліта" висновків не робить... Поки ми не поставимо Українську Національну Ідею (первинність українського в Україні!) у центр державотворення — нами так і будуть маніпулювати чужинці з їх "русскімі мірамі" та ліберастією», — зазначив Андрій Тарасенко.

Він додає, що у ХХІ столітті, як показує досвід країн Заходу, держава без ідеолоґії існувати не може; і якщо немає узаконеної ідеолоґії державотворення, то її заміняє неофіційна.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", бійці Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" — герої "Хронік деокупації".

Читайте також:
Виміри
Майте певність у тому, що Moscovia delenda est!
28 лютого, 19:32
Світ
Героїчний козак, сентиментальний хахол і "презренний малорос-донощик" досі живуть на українській землі.
30.08.2021, 20:22
Політика
Правозахисники виступили з критикою законопроекту 5050-1
19 травня, 15:25
Політика
Депутат Херсонської облради від ОПЗЖ Едуард Репілевський співпрацює з окупантами
19 травня, 12:05
Політика
Олександр Новіков, голова НАЗК, пропонує не звертати уваги на корупційні дії чиновників, мотивуючи тим, що путін нападе
18 травня, 12:35
Політика
Уже зараз світ має готуватися до тієї миті, коли штучне державне утворення під назвою росія повторить долю свого попередника.
17 травня, 07:58