Важливо наближати перемогу України, а не говорити про мир із РФ

ВІЙНА
23 травня, 07:11
Важливо наближати перемогу України, а не говорити про мир із РФ
Фото: Facebook

Свою ціль ворог проголосив давно: цілковита ліквідація української ідентичності. Так у Москві бачать власну перемогу над нами, а що ж ми?

Найголовніше, що потрібно зараз для перемоги, — це розуміння, що таке перемога. Розуміння перемоги потрібно Силам оборони, дипломатам, вітчизняному оборонно-промисловому комплексу та всім іншим причетним до війни, щоби побудувати стратегію перемоги.

Без розуміння мети неможливо побудувати стратегію, без стратегії неможливо досягти перемоги. Найсильніші армії, не маючи стратегії, зазнавали поразок від слабких супротивників, як США у В'єтнамі, Іраку й Афґаністані...

Тактика без стратегії — метушня перед поразкою, казали ще древні китайці. (Вислів приписується Сунь Цзи).

Розуміння перемоги потрібно також українському суспільству, щоби не відчувати себе загнаним у глухий кут. Якщо суспільство відчуватиме себе загнаним у безвихідь воно здасться, навіть в умовах хороших новин із фронту.

Саме цього прагнуть росіяни, саме в цьому полягає сьогодні їхня стратегія. Зробити так, щоби наше суспільство втратило орієнтири, за щó та за кóго воно воює, — ключова частина російської воєнної доктрини.

Знов-таки, ідея не нова, їй дві з половиною тисячі років. Розуміння нашої перемоги потрібно західним партнерам (США, країнам-учасницям ЄС і НАТО), щоби вони нас і надалі підтримували.

Сьогодні ж вони бояться нашої перемоги, бо вона несе невизначеність. Ось, чому нам потрібно перетворити невизначеність на визначеність, щоб отримати підтримку, достатню для перемоги.

Ми не зможемо пояснити сутність нашої перемоги союзникам, якщо не розуміємо її самі. Розуміння нашої перемоги потрібно тим, хто не є нашим союзником, але й не є нашим ворогом, а це переважна частина планети.

Вони не розуміють нашої війни, бо не розуміють загальної картини, а образ перемоги таку картину сформує. Тоді ми матимемо шанс отримати підтримку з неочікуваного боку, а наш ворог такого шансу не матиме.

Найгірше, що ми можемо зробити, — тонути у невизначеності й сумнівах.
Автор : Валерій Пекар
Читайте також:
Війна
Для нас ця війна — питання виживання. І щоби мати шанс на це виживання, мусимо знищувати пускові установки, з яких росіяни завдають ударів.
01 травня, 07:09
Політика
Наука не самоціль! Її цінність залежить від її місця у контексті загальної ціннісної системи, замисліться над цим, поки ще є час...
26 квітня, 13:42
Війна
Нині критично необхідний крок для запобігання нападу росії вже на саму Європу, якщо Україна впаде, — втручання Північноатлантичного альянсу.
07 квітня, 12:04
Війна
На Заході знову активізуються голоси, які просувають конспірологію, буцімто Київ зірвав перемовини весною 2022 року. Це відверта брехня!
18 березня, 06:01
Політика
Поразка ресурсної федерації московії на полі бою залежить від політичної волі Заходу. Більше грошей і зброї для ЗСУ — менше загроза.
29 лютого, 14:56
Світ
Навіть за сценарію, коли Україна перемагає ресурсну федерацію московії, на континенті зберігатиметься загроза. КНР і США скористаються цим.
13 лютого, 08:26