Вбити росію у собі важко, але можливо і потрібно, – Антін Мухарський

МИСТЕЦТВО
13 червня, 18:01
Вбити росію у собі важко, але можливо і потрібно, – Антін Мухарський
Фото: Facebook

Тотальне зросійщення є важкою хворобою і ментальною катастрофою, яка знесилює націю і кожного з нас, відключаючи критичне мислення.

Таку думку на своїй Facebook-сторінці виклав український буржуазний націоналіст-русофоб і засновник мистецької платформи "Український культурний фронт" Антін Мухарський.

Відомий митець-українізатор стверджує, вбити росію у собі найважче, оскільки її карго-культи та псевдокультура цупко тримають українців у колообігу власної "значущості" та вигаданого пропагандистами "імперського лоску".

«Завдання "вбити росію в собі" – є не менш важливим ніж виграти війну. Бо війну ми рано чи пізно виграємо, а от чи будуть нас і далі в усьому світі сприймати "харошімі русскімі с украінскімі паспартамі" – це вже особиста відповідальність кожного! Мрієте перемогти Росію? То почніть з себе. Зараз. Переходьте на мову. Підкоригуйте коло спілкування. Встановіть на гаджетах українську клавіатуру. Пишіть пости українською. Цікавтеся українською історією, мистецтвом. Слухайте українську музику, виключивши з інформаційного раціону все російськомовне.

Україна – це свідомий вибір дорослих, відповідальних, сильних та самодостатніх людей. Бути українцем в сучасній зросійщеній Україні важко, бо вимагає часом титанічних надзусиль. Але подати оцю російськозалежність, вивільнитися з пут московії, стали Людиною, а не Рабом, хіба не благородне завдання для шляхетних натур? Згадайте-но понад 350 років цілеспрямованого, убивчого зросійщення, зґвалтування, винищення. І це маленька дещиця тої історичної Бучі, якої жахнувся світ, але не мільйони наших співвітчизників, що вперто продовжують говорити з ворогом на "адном язикє", але не солов'їною мовою Шевченка, Франка, Бандери», – констатує нашу реальність Антін Мухарський.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що уродженець Фінляндії літератор Віссаріон Бєлінський зневажав росію, а українців відверто кликав малоросами.

Читайте також:
Опінії
Верховна Рада має невідкладно ухвалити подані раніше на розгляд народними депутатами законопроєкти №№ 6287, 7459, 7273д.
18 червня, 09:16
Опінії
Українці, затямте одну-єдину істину, що тільки під синьо-жовтим прапором свободи з'єднаєм весь великий нарід свій!
13 квітня, 17:51
Політика
Мистецтво є найвищою формою політики, часом потужнішою за гармати чи танки.
11.09.2021, 10:12
Політика
"Війна митців з “козломордими" — справа вічна!”
02.03.2021, 20:22
Мистецтво
Зібрані під час фестивалю гроші спрямують на підтримку поранених воїнів-кінематографістів, а також української кіноіндустрії
31 липня, 14:32