Вбити українців руками українців: росіяни мобілізують чоловіків Луганщини

ВІЙНА
14 серпня, 21:51
Вбити українців руками українців: росіяни мобілізують чоловіків Луганщини

Командування окупаційно-терористичного контингенту РФ відновило практику людоловства у найсхіднішій області Україні.

Такі невтішні відомості з Луганщини оприлюднили представники Центру національного спротиву, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що станом на цю мить російські загарбники здійснюють підготовчі дії задля проведення сумнозвісного осіннього призову на "військову службу" чоловіків.

«На тимчасово окупованих територіях Луганської області окупанти продовжують порушувати права людини. Вони примусово мобілізують місцеве населення до лав армії ворога. Так, ще минулого року ворог утворив "військкомати", які сформували списки жителів ТОТ Луганської області з метою постановки на військовий облік призовників.

Йдеться про тих, хто представляє в основному молоду верству населення регіону. А тепер представники фейкових військкоматів розробили так званий план, відповідно до якого здійснюють обхід щодо проведення звірок наявних призовників на підконтрольних окупантам підприємств», – повідомили у Центрі національного спротиву.

Окремо медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, що приблизно 100 таджицьких громадян, які відбували різні терміни ув'язнення у РФ, тепер воюють в армії держави-агресорки.

Читайте також:
Опінії
Ні миру, ні війни, ні України з українцями. Таке майбутнє чекало нас у разі, якби торік Зе-влада пішла б на угоду із загарбниками з РФ.
29 листопада, 20:50
Політика
Відповідь на питання доволі очевидна. Все тому, що «русскій мір» ніколи повною мірою не спрацьовував в усіх своїх ітераціях!
28 листопада, 20:28
Опінії
Окупанти перегруповуються на Херсонщині, знову. Швидше за все, невдовзі ми станемо свідками чергового «жесту доброї волі».
13 листопада, 17:04
Світ
Московія має намір стежити за Європейським Союзом з узбережжя Лівії. Для цього спорудять нову військову базу.
06 листопада, 10:32
Війна
Воєнні злочини, скоєні окупаційно-терористичним контингентом росії в Україні, свідчать про спланований геноцид.
26 жовтня, 16:05
Світ
Окупаційно-терористичний контингент росії активно використовує адмінресурс на підкорених землях. Чиновники із Петрозаводська теж у ділі.
26 жовтня, 13:24