Великий рєхформатор

Опінії
02 травня, 10:25
Великий рєхформатор

США, ЄС, ЄБРР, ЄІБ, Світовий банк і IFC шоковані тим, як Зеленський знищує результати реформ

Блогер

На фоні трешу, що коїть Зеленський та його люди в останні роки, особливо показовими є дії уряду Зеленського в останні дні, коли за вказівкою ОП звільнили керівника  "Нафтогазу". Внаслідок того, що Зеленський наплював на закони та тупо звільнив Наглядову раду, щоб викинути з компанії Коболєва - члени Наглядової ради подали заяви на звільнення. Тому що кожному зрозуміло, що за таких дії Зеленського існування незалежної Наглядової ради - просто фарс.

Міжнародні експерти та партнери, що допомогли Нафтогазу стати зі збиткової діри бюджету на 100 млрд гривень щорічно, на найбільшого платника податків у державі - не збираються брати участь у клоунських фарсах.

Одразу після афери під назвою "звільнення" Андрія Коболєва про "серйозну стурбованість" змінами в керівництві "Нафтогазу" заявили у США та ЄС.

1 травня у спільній заяві ЄС, ЄБРР, ЄІБ, Світовий банк і IFC висловили занепокоєння звільненням голови правління "Нафтогазу" та закликали український уряд "підтвердити незмінність курсу реформ".

"Ми закликаємо керівництво України забезпечити, щоб критично важливі управлінські рішення на державних підприємствах ухвалювалися у повній відповідності до основних засад визнаних стандартів корпоративного управління", - йдеться у спільній заяві.

Звичайною мовою це означає - ви що, зовсім загубилися пан Зеленський?

Звісно, наслідки того, що Зеленський та його люди наплювали на реформи в Україні та західних партнерів в першу чергу відчують на собі прості українці. Бо Зеленський та його партнери олігархи саме в цих умовах почувають себе дуже добре.

Наприклад Зеленський вже допоміг Коломойському позбутися боргу перед державою у 56,7 мільярда гривень ПриватБанк списав 56 млрд грн кредитів, Коломойського - так Зеленський бореться з олігархами.

Читайте також:
Оголошена Володимиром Зеленським деолігархізація має бути всеохопною, а не вибірковою.
30 квітня, 13:04
Українська влада веде "споконвічну боротьбу" за суверенітет, особливо — проти МВФ.
12 березня, 08:52
Патрульно-поліцейська афера
05 березня, 09:15
Друзі, поздоровляю з судовою реформою, яку в один день провів Найвеличніший Лідер Світу.
26 лютого, 10:00
Генеральний прокурор України Ірина Венедіктова розповіла про розпочатий у 2019 році процес реформування органів прокуратури
12 лютого, 11:00