Великосорочинська громада провела в останню дорогу фронтовика Романа Гусєва

ПОЛТАВА
12 червня, 14:54
Великосорочинська громада провела в останню дорогу фронтовика Романа Гусєва

Уродженець села Якимове Полтавського краю поліг смертю хоробрих у бою проти московитів. Нашому земляку нещодавно виповнилося 43 роки.

Такі трагічні відомості оприлюднив Великосорочинський голова Олександр Тищицький. Незламного фронтовика в останню дорогу провела ледь не вся громада, схиливши голови під журливу пісню «Плине кача по Тисині...», яка давно стала загальнонаціональним реквіємом.

Роман Гусєв добровільно став до лав війська торік весною, щоби захистити свою рідну землю та сім'ю. Серед своїх побратимів та односельців користувався авторитетом, завжди приходив на допомогу та виборював Перемогу для всіх нас.

«Вірний військовій присязі, виконуючи свій патріотичний обов'язок, виявивши стійкість і мужність у боях за нашу державу, 26 травня 2024 року від отриманих поранень несумісних із життям, Роман Гусєв загинув. Не передати словами біль, що пронизує наші душі. Це непоправна втрата не лише для нашої громади, а й для всієї України», — повідомив Олександр Тищицький.

Від редакції: інформаційна агенція «Останній Бастіон» висловлює щирі співчуття родині та близьким полеглого захисника України. Вічна шана, подяка і світла пам'ять земляку-Герою! Честь.

Великосорочинська громада провела в останню дорогу фронтовика Романа Гусєва_1
Великосорочинська громада провела в останню дорогу фронтовика Романа Гусєва_3
Великосорочинська громада провела в останню дорогу фронтовика Романа Гусєва_5
Читайте також:
Полтава
Наш земляк поліг смертю хоробрих під час запеклих боїв на Донецькому напрямку 30 січня. Проте лише тепер він навік спочив у рідному селі.
12 липня, 14:51
Полтава
Полтавський край знову у жалобі через фронтову втрату. У боях проти російських окупантів на Донеччині поліг наш 29-річний земляк.
12 липня, 06:06
Полтава
31-річний земляк зупиняв окупаційно-терористичний контингент РФ на відтинку Північного фронту. Нині він у лавах Небесного Воїнства України.
08 липня, 06:00
Полтава
Про день і час прощання із полеглим захисником України буде повідомлено додатково. Наш земляк віднині у лавах Небесного Воїнства.
05 липня, 08:29
Війна
Допомагаючи Україні у війні проти російських загарбників, на фронті загинув відомий волонтер та бойовий медик з Великої Британії Пітер Фуше.
01 липня, 17:05
Полтава
Полеглий на Східному фронті старший лейтенант Збройних Сил України до останнього подиху боронив Харківщину від ворога. Вічна пам'ять Герою!
30 червня, 19:52