Верховна Рада звернулася до ПАРЄ, НАТО, ОБСЄ і ООН деколонізувати РФ

ПОЛІТИКА
07.10.2022, 18:36
Верховна Рада звернулася до ПАРЄ, НАТО, ОБСЄ і ООН деколонізувати РФ
Фото: Twitter

Колос на глиняних ногах під назвою Російська федерація мусить повторити долю своїх попередників Російської імперії та Совєцького союзу.

Закличним свідченням цього є ухвалені народними обранцями України офіційної Заяви під №8091 і Звернення під №8105, повідомив в етері телеканалу "Рада" представник фракції "За Майбутнє" Тарас Батенко.

У першому документі йдеться про злочинне рішення керівництва ресурсної федерації московії щодо спроби анексії тимчасово окупованих територій Луганської, Донецької, Запорізької та Херсонської областей.

Натомість у другому Верховна Рада закликала міжнародну спільноту підтримати та допомогти уярмленим РФ народам втілити у життя природне право на самовизначення.

Після ухвалення присутні у сесійній залі депутати доручили Русланові Стефанчуку невідкладно спрямувати тексти Заяви під №8091 і Звернення під №8105 до ООН, Європарламенту, ПАРЄ, Парламентської асамблеї НАТО, Парламентської асамблеї ОБСЄ, Парламентської асамблеї ГУАМ і парламентів інших країн світу.

Світова спільнота має домогтися:

  • припинення переслідування кремлівським режимом лідерів та членів національно-визвольних рухів народів російської федерації; 
  • припинення практики депортації та внутрішнього переміщення громадян росії з метою спотворення етнічного складу регіонів російської федерації;
  • беззаперечного гарантування громадянам російської федерації права на вільне висловлення поглядів, думок, участь у мирних зібраннях, свободу об'єднань, свободу совісті та віросповідання, а також на забезпечення вільного розвитку традицій та культурної самобутності народів російської федерації.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що чекісти-прикордонники з лав ФСБ не випускають із росії громадян України, які отримали паспорт країни-агресора.

Читайте також:
Політика
Наш народ просто зобов'язаний стійкий розвиток перевести у сталий розвиток. Іншими словами, спасти себе і спасти ціле людство...
28 травня, 17:44
Політика
120 делегатів від 17 районів Республіки Комі проголосували за проведення референдуму щодо відновлення прямих вибори мерів.
14 травня, 19:06
Війна
Наперекір російському загарбанню, руїні та цілодобовому терору у приазовському місті замайорів синьо-жовтий стяг.
09 травня, 16:51
Політика
У найменшій північнокавказькій республіці нині знаходяться понад 40 тисяч силовиків Росгвардії, завдання яких – утиски й терор інгушів.
07 травня, 20:37
Опінії
Україна мусить розробити стратегічний план з остаточного розвалу недоімперії. Інакше, Москва розпочне нове "збирання земель".
07 травня, 16:01
Політика
Наступного тижня, 9 травня, у Туреччині зберуться представники поневолених націй, які домагаються ліквідації РФ як державного утворення.
06 травня, 18:34