Верховна Рада звернулася до ПАРЄ, НАТО, ОБСЄ і ООН деколонізувати РФ

ПОЛІТИКА
07.10.2022, 18:36
Верховна Рада звернулася до ПАРЄ, НАТО, ОБСЄ і ООН деколонізувати РФ
Фото: Twitter

Колос на глиняних ногах під назвою Російська федерація мусить повторити долю своїх попередників Російської імперії та Совєцького союзу.

Закличним свідченням цього є ухвалені народними обранцями України офіційної Заяви під №8091 і Звернення під №8105, повідомив в етері телеканалу "Рада" представник фракції "За Майбутнє" Тарас Батенко.

У першому документі йдеться про злочинне рішення керівництва ресурсної федерації московії щодо спроби анексії тимчасово окупованих територій Луганської, Донецької, Запорізької та Херсонської областей.

Натомість у другому Верховна Рада закликала міжнародну спільноту підтримати та допомогти уярмленим РФ народам втілити у життя природне право на самовизначення.

Після ухвалення присутні у сесійній залі депутати доручили Русланові Стефанчуку невідкладно спрямувати тексти Заяви під №8091 і Звернення під №8105 до ООН, Європарламенту, ПАРЄ, Парламентської асамблеї НАТО, Парламентської асамблеї ОБСЄ, Парламентської асамблеї ГУАМ і парламентів інших країн світу.

Світова спільнота має домогтися:

  • припинення переслідування кремлівським режимом лідерів та членів національно-визвольних рухів народів російської федерації; 
  • припинення практики депортації та внутрішнього переміщення громадян росії з метою спотворення етнічного складу регіонів російської федерації;
  • беззаперечного гарантування громадянам російської федерації права на вільне висловлення поглядів, думок, участь у мирних зібраннях, свободу об'єднань, свободу совісті та віросповідання, а також на забезпечення вільного розвитку традицій та культурної самобутності народів російської федерації.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що чекісти-прикордонники з лав ФСБ не випускають із росії громадян України, які отримали паспорт країни-агресора.

Читайте також:
Опінії
Чому суд виправдав його вбивцю?
25 травня, 18:12
Опінії
Зберегти життя українського солдата «на нулі» можна шляхом докорінних змін. Причому не тільки в армії, а й у державі в цілому тут і зараз.
07 травня, 13:46
Політика
У суспільстві, де панівною верствою є кидали, лихварі й спекулянти, наявність інтелекту — перешкода до соціального успіху. Наша нація хвора.
02 травня, 07:01
Війна
От хто запустив байку, що допомагають тільки тим, хто перемагає і не здається? На чому взагалі базується це хибне твердження?
26 квітня, 20:35
Історія
Сили повстанців разом із місцевими селянами становили неповних 5 тис. бійців — ворожі не менше 30 тисяч.
25 квітня, 10:02
Світ
Нащадки поневоленого московитами у XIX столітті кавказького народу мають нагоду повстати проти окупантів. Чи скористаються вони шансом?
17 квітня, 14:45