Видана колумністом «Останнього Бастіону» книжка може стати бестселером

04 жовтня, 09:45
КНИГИ
Видана колумністом «Останнього Бастіону» книжка може стати бестселером

В середині вересня автор історичної колонки «Останнього Бастіону» Роман Пономаренко видав чергову книгу – історичне дослідження «Сталевий шквал. Історія “дивізії сімнадцятирічних”».

Всього за пів місяця розійшлося більше, ніж половина тисячного накладу книги. Про це на своїй сторінці повідомив сам автор.

«Не слухай Штайнмайєра, читай про Курта Майєра! – З іронією написав Пономаренко у себе на сторінці, – Тут повідомили, що за 3 тижні 63 % від 1000-накладу книги «Сталевий шквал» вже знайшли своїх вдячних читачів. І кажуть, що книжка актуальна, особливо в теперішніх умовах, коли самим популярним словом в українському лексиконі несподівано стала «капітуляція». Так що всім читачам вдячний за увагу до моєї скромної праці».

Книгу, зокрема, замовляють вояки, які знаходяться у фронтовій зоні.

Книга «Сталевий шквал. Історія “дивізії сімнадцятирічних”» – чи не перше в новітній українській історіографії комплексне професійне дослідження, присвячене німецьким військам часів Другої світової війни.

«Ну що, хто чекав, ті дочекалися – ось вона, нова моя книга, тільки вийшла з друку. Так, на трохи незвичну тему. Бо якщо ви цікавитеся історією Другої світової війни, то мабуть помічали, що в українських книгарнях нереально купити якесь наукове дослідження присвячене німецькій армії. Це дивно, бо як свідчить військова історія, саме німецький Вермахт показав в війну найвищу боєздатність і ефективність. І саме тому, наприклад, в Польщі чи Чехії (а також майже в усіх інших країнах) кожного року видаються десятки книжок на цю тему. Тільки в Україні, на жаль, його історія жодним чином не досліджується. Тому популярний видавничий слоган «Такої книги ще не було!» (с) в даному випадку повністю виправдовується», – писав Пономаренко, презентуючи свою нову книгу.

«Відразу скажу, що вдалося розбити трохи поширених стереотипів, ретельно розібравши деякі важливі питання. Бо я ж пишу історію без прикрас, як воно було насправді», – повідомив дослідник.

Читайте також:
5 грудня у Дрогобичі відбулася презентація збірника «Україна і Хорватія: історичні паралелі».
вчора, 06:20
Дослідник Броніслав Сьомик презентував у Кременчуці наукове есе "Українці п’яти континентів" про внесок українців у розвиток різних держав.
30 листопада, 09:35
Київське видавництво «Zалізний Тато» планує видати збірник інтерв’ю чеченського політичного, державного і військового діяча Джохара Дудаєва.
27 листопада, 09:20
Геройський чин уродженців Пирятина і району, що боронили Україну від окупанта на Донбасі останні 6 років, планують закарбувати на сторінках книги.
23 листопада, 08:50
На сторінці видавництва «Астролябія» з’явився своєрідний буктрейлер українського видання книги Гаролда Мура та Джозефа Ґелловея «Ми були coлдaтaми i мoлoдими. Я-Дpaнґ – битвa, щo змiнилa вiйну у В'єтнaмi».
14 листопада, 14:41
У Лубенській міській бібліотеці для дорослих імені Володимира Леонтовича відбулась презентація поетичної збірки «Гільзи у кишені», автором якої є учасник бойових дій на Сході України Андрій Кириченко.
14 листопада, 08:35