Війна РФ проти України «відкрила нову еру», – Rheinmetall

ЕКОНОМІКА
16 березня, 17:09
Війна РФ проти України «відкрила нову еру», – Rheinmetall
Фото: Останній Бастіон

Найбільший оборонний підрядник Німеччини повідомив про рекордні прибутки на тлі розгортання повномасштабної російської агресії.

Виконавчий директор корпорації "Rheinmetall" Армін Папперґер в інтерв'ю виданню "Neue Zürcher Zeitung" пояснив, що теперішня війна проти України "відкрила нову еру".

Як стверджує промисловець, завдяки спільним зусиллям Берліна і Києва щодо постач на Східний фронт німецьких танків "Leopard 2", – скориговано операційний прибуток, який зріс на 27% до €754 мільйонів.

Армін Папперґер також сподівається, що вже у 2023 році вказана цифра неабияк покращиться не без участі України та всього Заходу звісно ж, а обсяг продажів військової техніки досягне €7,4-7,6 мільярда.

«Ми повинні дати Україні можливість захищатися. Такий завод не будується за один день. Тож нам потрібно почати планувати зараз. Ми розробили концепцію і представили її німецькому уряду», – зазначив виконавчий директор корпорації "Rheinmetall".

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", у цехах Науково-промислової корпорації "Уралвагонзавод" імені Фелікса Дзержинського ремонтують розконсервовану російську бронетехніку.

Читайте також:
Економіка
Головний німецький військово-промисловий концерн готовий випускати з конвеєра танки, системи протиповітряної оборони та боєприпаси.
09 травня, 17:42
Війна
Близькосхідна ісламська республіка, керована шиїтським військово-політичним режимом аятол, вчиться на російсько-українській війні.
30 квітня, 20:22
Війна
На кількох хлібокомбінатах ресурсної федерації московії взялися у терміновому порядку виробляти коптери для потреб окупантів.
29 березня, 20:38
Світ
Надаючи Україні зброю, батьківщина Наполеона Бонапарта і Шарля де Ґолля зміцнює власну національну безпеку.
24 березня, 20:50
Війна
Депутат Державної Думи від партії "Єдина Росія" Андрєй Гурульов навідався на танковий завод, проінспектувавши виробництво зброї.
14 березня, 17:32
Світ
Російське місто Єлабуга стане новою ціллю українських військовиків для удару у відповідь, подібно до того, яким раніше був Енґельс.
05 лютого, 21:04