Війни ректорів у Полтаві

Виміри
11 листопада, 17:53

Заклади вищої освіти — ласий шматок для людей, які звикли збагачуватися за рахунок громади

Переслідування та "інформаційний бруд" на адресу ректорки Полтаського державного аграрного університету Валентини Аранчій продовжує з'являтися в медійному просторі на фейкових акаунтах та аноністичних телеграм-каналах.

Читайте також:

За словами редактора "Останнього Бастіону" Геннадія Сікалова, керівник одного з полтавських університетів, а саме Володимир Онищенко, який безроздільно володарює у ПНТУ ім. Юрія Кондратюка, вирішив розповсюдити свій вплив і на інші навчальні заклади Полтави, розпочавши неоголошену війну іншим ректорам, які не хочуть "танцювати під його дудку"...

У цій ворожнечі Онищенку допомагає одна з фінансово-промислових груп Полтавщини, яка загарбала та "віджала" гроші, газети, заводи, пароходи. Також Онищенко заручився підтримкою колишнього начальника Полтавської поліції Андрія Замахіна, інтегрувавши його до приватизованого ректорською сім'єю університету.

До речі, надихнувшись (чи надихавшись) своїм кремблядським кумиром Пупіним, Володимир Онищенко, в рамках спецоперації "спадкоємець", розпочав реалізацію секретного плану з просування махрового корупціонера Замахіна на посаду першого проректора ПНТУ.

Судячи з усього, Володимир Онищенко таким чином вирішим подякувати своєму соратнику, чи радше подільнику, в ницій боротьбі проти Валентини Аранчій. 

Методи війни озвученими одіозними персонажами обрані розмірно до їх етичного рівня, тобто — справжній булінг, достойний хуліганів з молодшої школи... З цією метою вони найняли відповідних виконавців, які почали знущатися та провокувати керівництво ПДАУ та усіх тих, хто вирішив об'єктивно розібратися в ситуації.

Як ми вже зазначили, методи обрані обурливі та ниці — словесні образи, цькування у соціальних мережах, биття вікон у гуртожитках та зневажливі настінні малюнки.

Добре, що хоч, подібно мавпам, поки що, своїм лайном не жбурляються...

Попри необтяжені моральністю та інтелектом вчинки, Володимир Онищенко тільки розпочав війну ректорів, яка набирає обертів.

Далі буде...

Автор : Гнап Нерушима
Читайте також:
Президент присвоїв звання Героя України командирові 1-ї окремої штурмової роти ДУК ПС Дмитрові Коцюбайлу (“Да Вінчі”).
01 грудня, 12:30
Саме так виглядає страх Зеленського перед народом України.
01 грудня, 10:35
Що чекає на Полтавський національний педуніверситет за нового керівництва
29 листопада, 07:45