Вікно Овертона: 5-річним українським дітям вже розповідають історію гомосексуальних стосунків

ПОЛІТИКА
27.01.2021, 17:00
Не чекали?
Не чекали?
Фото: Фейсбук

Мінкульт закупив комікси, які пропагують ЛГБТ-зв'язки.

Коштом державного бюджету України були закуплені дитячі книги про одностатеве кохання, передає один з українських телеграм-каналів.

“Міністерство культури України та державна установа “Український інститут книги” придбали 1240 примірників книги “Принцеса + принцеса: довго і щасливо”, яка видана у вигляді коміксу на тему лгбт-відносин”, — йдеться в повідомленні. 

Вікно Овертона: 5-річним українським дітям вже розповідають історію гомосексуальних стосунків_1 Зазначається, що відтепер дітям від 5 років пропонується ознайомитися з історією про двох дівчат, одна з яких біла, інша – чорношкіра. Історія закінчується їхнім весіллям.

“Уряд сприяє пропаганді ЛГБТ-зв'язків серед дітей. Ось вони плоди так званих європейських цінностей. Вікно Овертона в дії”, — йдеться в матеріалі.
 
Зазначимо також, коли стало відомо про цей прецедент, офіс громадського руху «Всі разом!» відразу почав з’ясовувати історію питання.

 У відповіді Міністерства культури та інформаційної політики за підписом державного секретаря Яреми Дуля визнається, що вказані комікси дійсно були придбані  за державний кошт та поширений серед дитячих та шкільних бібліотек по всій Україні.

Окремо рух «Всі разом!» отримав пакет документів по зазначеному питанню від Українського інституту книги. Серед додатків в наявності є Протокол з рішенням про проведення процедури закупівлі книжної продукції для поповнення бібліотечних фондів коштом державного бюджету.

У Протоколі зазначено, що перелік книжкової продукції був затверджений Розпорядженням Кабінету Міністрів №598-р від 5 липня 2019 року, тобто за часів прем’єрства Володимира Гройсмана.
 

Читайте також:
Виміри
Устинія Москаленко пише есе про свого тата, який захищає Україну в лавах ЗСУ
20.12.2022, 10:15
Полтава
У Полтавській області батьки новонароджених усе частіше називають своїх дітлахів традиційними для нашого народу іменами.
30.12.2021, 07:59
Опінії
Батьки занепокоєні підсиленням уваги малечі до культового корейського серіалу та спробами перенести сюжет до реального життя.
20.10.2021, 13:21
Життя
Розповідаємо про незвичайний підхід, запроваджений на території країни Сонця, що сходить.
23.09.2021, 09:43
Опінії
З кожним днем проблема соціального сирітства стає дедалі актуальнішою, розв'язати яку в Україні ще досі ніхто не наважився.
02.06.2021, 13:47