Викраденим українським дітям промивають мізки за спецпрограмою Кремля

КРИМІНАЛ
12 березня, 19:14
Викраденим українським дітям промивають мізки за спецпрограмою Кремля
Фото: Kavkaz Center

Російський режим розробив методичну базу для «перевиховання»малечі. Силоміць депортованим українцям втовкмачують, що вони — «росіяни».

Про це у прямому етері телеканалу «Київ 24» розповів виконавчий директор Української Гельсінської спілки із прав людини Олександр Павліченко. За його словами, діти з окупованих ворогом територій прагнуть виїхати до РФ після повернення в Україну.

Крім того, доступні у вільному доступі у мережі деякі документи російського міністерства просвіти пропаганди доводять, що чиновники вимагають від тамтешніх педагогів «перевиховати» викрадену малечу. Українських дітей «учать на основі духовно-моральних цінностей, історичних та національно-культурних традицій росії».

Внаслідок цього у підлітків має «сформуватися стійка російська ідентичність». У методиках наводяться фрази-маркери «деструктивної ідеології», яка знищує зачатки всього українського у дітей.

«Це є серйозною проблемою, адже малеча, яку повернули, потребує постійної уваги та допомоги, щоб адаптуватися до життя в Україні. Дітей треба включати в активне соціальне життя, давати їм нові можливості та переваги, щоби вони не захотіли повертатися до РФ», — прокоментував ситуацію Олександр Павліченко.

Геноцидна війна проти України у матеріалах російського галузевого міністерства прописана як «ускладнення геополітичної ситуації <…> яка спонукає сім'ї <…> до вимушеного переселення». Окремо наголошено на «розпалюванні штучної русофобії», оскільки РФ нібито не є «мародерською федерацією», а слово «орки — використовується екстремістами для образливої назви російських військовослужбовців».

Після 24.II.2022 у структурі мінпропаганди московії з'явився Федеральний центр розвитку програм соціалізації підлітків, який у рамках «інтеграції» викрадених українських дітей здійснює «патріотичні» семінари та військово-спортивні ігри. Нову структуру відкрили «спеціально для змосковщення українських дітей».

Філії центру працюють у Донецьку та Маріуполі, готуються до відкриття ще кілька осередків в окупованих областях Півдня та Сходу України; ймовірно, маються на увазі Мелітополь і Луганськ

Причина промивки мізки українським дітям очевидна — страх кремлівського режиму перед ними. Кривава путінська банда вірить, що українські діти — «потенційні терористи, оскільки просякнути бандерівською ідеологією».

Інший орган, Центр вивчення та мережевого моніторингу молодіжного середовища — ІТ-компанія, заснована за особистим наказом бункерного диктатора. Вона отримує мільярди рублів із бюджету, щоби стежить за українськими дітьми в інтернеті.

Співробітники цього центру вміють «деанонімізувати» сторінку будь-якої дитини у соціальній мережі та проаналізувати її аж до кожної вподобайки (розроблена система «Профілактика» відстежує понад 540 мільйонів облікових записів). У результаті дитині надається «коефіцієнт деструктивності» та «коефіцієнт опозиційності».

«Можна з упевненістю говорити про те, що це — справжній «Великий Брат» для підлітків. За допомогою нейромереж система «Профілактика» створює для кожної дитини профіль ризиків: суїцид, тероризм, екстремізм і сигналізує про це оператору. А той може передати відповідним силовим органам», — йдеться у журналістському розслідуванні видання Meduza.

Насамкінець важливо нагадати про те, що станом на сьогодні за різним оцінкам росіяни викрали та вивезли до РФ понад 200 тисяч (!) українських дітей; це абсолютно жахлива цифра. Саме викрадення відбулося на очах та за мовчазної підтримки всього світу.

Жодних наслідків чи відповідальності за цей злочин московія не зазнала, бо має гарантований китайськими комуністами імунітет у Раді безпеки Організації Об'єднаних Націй та адвокацію міжнародних авторитетів, як Папа Римський Франциск. Якщо, скажімо, у перші місяці після вторгнення про викрадення українських дітей світова преса зрідка писала, то тепер ця тема геть забута і ніхто не згадує про українських дітей, доля яких покрита таємницею.

А проте, як раніше інформувала медіаагенція «Останній Бастіон», бучанський різник із 76-ї Псковської десантно-штурмової дивізії викрав малолітнього українця з Донеччини. Окупант усиновив хлопця, якому втовкмачують, що він — «росіянин».

Читайте також:
Світ
Прокурор Міжнародного кримінального суду вимагає видати ордер на арешт Сатаньяху та міністра оборони Ізраїлю Йоава Галанта
21 травня, 11:05
Війна
Як зазначив прокурор, Нетаньягу несе кримінальну відповідальність за воєнні злочини і злочини проти людяності
20 травня, 15:00
Війна
Розвідники дізналися імена російських пілотів, які обстрілюють територію України «Кинджалами». У списку 29 льотчиків.
11 травня, 12:05
Світ
Ізраїль порушує гуманітарне право в Газі та вбиває цивільне населення, зокрема й американською зброєю.
06 травня, 10:03
Світ
Дії режиму Нетаньяху в Газі не відповідають нормам США та міжнародному гуманітарному праву.
30 квітня, 10:50
Війна
МКС, імовірно, готовий видати ордери на арешт прем’єр-міністра Ізраїлю та інших високопосадовців.
27 квітня, 20:35