Вітаємо вірян Церкви «Світло Життя» із 35-річчям

ПОЛТАВА
17 березня, 15:42
Вітаємо вірян Церкви «Світло Життя» із 35-річчям
Фото: Останній Бастіон

«По їхніх плодах ви пізнаєте їх». Так, Христос заповів учням розрізняти людей не за словами, але за вчинками, які зчаста невидимі загалу.

Герої сьогоднішнього дня — представники полтавської Церкви християн віри Євангельської «Світло життя», котрі під проводом свого настоятеля Дмитра Лаптєва посилено допомагають фронтовикам. 17 березня Церква відзначає поважний ювілей — тридцять п'яту річницю від дня заснування.

Редакція медіаагенції «Останній Бастіон» щиро дякує пастору за допомогу у боротьбі із підступним ворогом. Доземний уклін та тільки найкращі побажання, адже Церква «Світло життя» завжди прямує туди, де потрібна.

Після розгортання повномасштабної російської агресії отець Дмитро зі своїм згромадженням не покладає рук, наближаючи перемогу України. Слово Господнє звучить і виглядає тепер інакше, ніж до 24.II.2022, оскільки силами невтомного пастора втілюється у життя там, де здавалося, Бог покинув село або ж місто.

У той час, коли Папа Римський вимагає від України «підняти білого прапора» заради збереження обличчя російському кривавому тиранові, Папа Полтавський робить усе для того, щоби наблизити нашу перемогу над окупантами. Відчуйте різницю, бо не слова, а дії говорять за людину!

Зі святом і нехай усім нам допомагає Всевишній!
Пастор Дмитро Лаптєв допомагає фронтовикам
Пастор Дмитро Лаптєв (ліворуч) допомагає фронтовикам
Читайте також:
Життя
Завжди вкладайтеся у компетентність дітей і розвивайте себе, досягайте нових висот. Не бійтеся дратувати сміливістю та відвагою своїх ідей.
03 червня, 14:54
Спорт
Пам'ятаєте кенійського легкоатлета Абеля Мутаї? Він — чемпіон Африки з бігу 2012 року і бронзовий призер Олімпійських ігор у Лондоні.
19 травня, 15:42
Мистецтво
Такі постаті з'являються на світ рідко, поєднуючи у собі мистецький хист і талант політика. Мова про Ігнація Падеревського (1860-1941).
19 травня, 07:59
Історія
Якщо у країні бракує офіцерів, тоді дуже складно організувати армію. Ці слова промовив на зламі XVIII-XIX сторіч перший імператор Франції.
15 травня, 21:47
Війна
Відповідь на, задавалося б, цілком риторичне запитання очевидна. Але як завжди, не все так просто і не все однозначно...
10 травня, 07:19
Життя
Відомий німецький письменник міжвоєнного періоду здобув світову славу своїми пацифістськими творами. Проте не мав сімейного щастя.
26 березня, 19:14