Влада Гадяча пообіцяла забезпечити жителів сталим водопостачанням

ПОЛТАВА
30.08.2021, 07:59
Влада Гадяча пообіцяла забезпечити жителів сталим водопостачанням

Після приєднання до Гадяцької громади 20 сіл постала нагальна проблема забезпечення їхніх мешканців якісною водою.

Відповідну інформацію оприлюднила пресслужба на офіційному сайті орґану місцевого самоврядування, передає аґенція "Останній Бастіон".

Наразі найскладнішу ситуацію гадяцькі чиновники зафіксували на території населеного пункту Осняги, де вже розпочато спорудження водогону.

«У вказаному селі водонапірна вежа знаходиться в аварійному стані, а водопровідна мережа, яка проходить через територію молочнотоварної ферми, пошкоджена; труби знаходяться у непридатному стані та мають значні пошкодження. Враховуючи невтішну ситуацію, Гадяцька міська рада ініціювала звернення до різних інстанцій із проханням розв'язати питання, включивши об'єкт до Проґрами "Питна вода Полтавщини". Але необхідних коштів так і не дочекалися; тому вирішено виконати роботи максимально своїми силами», — звітують у пресслужбі Гадяцької міськради.

Станом на тепер у населеному пункті Осняги працівники місцевого комунального підприємства вже викопали траншею під нову водопровідну мережу, яку мають запустити до настання холодів.

Між тим, як раніше інформував "Останній Бастіон", у зв'язку з відсутністю сталого водопостачання у селах довкола Чутового громадяни самовільно будують криниці, не маючи на це дозволів.

Читайте також:
Полтава
Головна причина зниження тиску води у мережах – масове використання важливого ресурсу для поливу присадибних ділянок.
16 червня, 08:09
Полтава
Полтавські комунальники взялися за капітальні аварійно-ремонтні роботи на повітрянокабельній лінії по вулиці Колійній.
02 лютого, 11:05
Полтава
З 1 січня 2022 року мешканці Полтави платитимуть за централізоване водопостачання і водовідведення на 1,1 грн більше, ніж цьогоріч.
28.12.2021, 12:22
Полтава
У школах і дитячих садках Оржиці відновлено опалення, проте до осель місцевих мешканців тепло ще не поступає.
04.11.2021, 08:18
Полтава
Постачальник теплоносія для об'єктів соціальної сфери Оржицької громади до тепер не забезпечив їх необхідним газом.
19.10.2021, 14:07
Полтава
Від сьогодні – 19 жовтня – на території Гадяцької громади офіційно увімкнули опалення для всіх споживачів і об'єктів соціальної сфери.
19.10.2021, 10:05