Влада готується до масових заворушень

ПОЛІТИКА
01 квітня, 10:35
Влада готується до масових заворушень

У рамках передвиборної кампанії Зеленський і Єрмак закупили автозаки, а тепер купують кайданки

У 2023 році Національна поліція України закупила 100 спеціальних автомобілів (автозаків).

У грудні 2023 року Нацполіція придбала 50 спеціальних автомобілів на базі вантажно-пасажирських фургонів за 136,34 млн грн.

Відповідно до техумов оголошеного тендеру, машини мають бути з дизельним двигуном 1,8-2 л, випущені не раніше 2023 року, мати не менше 9 сидінь, а також у задній частині пасажирського відсіку на ширину кузова має бути обладнана камера для затриманих із двома жорсткими сидіннями зі спинками по стінках кузова та з встановленою в ній відеокамерою.

Окрім того, було укладено ще дві угоди на постачання: двадцяти автомобілів СКС-FT-М8 для перевезення 9-ти осіб взятих під варту на базі автомобіля Ford Transit по 2,74 млн грн за штуку, та тринадцяти вантажівок  типу фургон CKC-DJM-ПС на базі автомобіля Dangel Jumper по 1,89 млн грн/од.

У всіх випадках ТОВ «Спец-Ком-Сервіс» був єдиним учасником тендерів і отримував замовлення по очікуваній замовником ціні фактично без жодної знижки.

28 березня 2024 року Національна поліція України вирішили закупити кайданки (металеві наручники) на 15,5 мільйонів гривень.

Влада готується до масових заворушень_1

До 27 вересня 2024 року Національна поліція планує отримати 10 000 штук металевих наручників.

Кожен, хто хоч раз був на мітингах, а особливо коли вони стосувались чергового зашквару влади, має чудово пам'ятати безумовну і обов'язкову присутність там автозаків.

Якщо скласти зашкальну кількість скандалів та корупції за останній час, а також недавнє соціологічне опитування, згідно з яким 78% українців вважають, що президент України несе пряму відповідальність за корупцію в уряді та військових адміністраціях, можна подумати, що влада остерігається можливих заворушень обурених її діяльністю українців.

«Останній Бастіон» нагадує читачам, що як заявив ексспікер Верховної Ради України Дмитро Разумков, повноваження діючого президента України Володимира Зеленського завершуються навесні 2024 року, після чого його повноваження переходять спікеру парламенту.

Стаття 103 Конституції України чітко говорить, що «Президент України обирається громадянами України... строком на п'ять років».

І виконання статті 108 Конституції України поза п'ятирічним терміном є порушенням статті 103, отже порушенням Конституції, незаконним утриманням влади й, отже, державним переворотом.

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Опінії
Романи антиутопії вже не здаються настільки вигаданими.
вчора, 10:13
Опінії
Замість ідеологічно невитриманого Данілова цю посаду посіла морально стійка людина, яка виховала для суспільства Дениса Борисовича Єрмака
27 березня, 09:07
Політика
Депутати Безугла і Третьякова пропонують карати довічним ув’язненням з конфіскацією за привласнення державних функцій
26 березня, 09:08
Політика
У Будапешті створено Управління захисту суверенітету. Воно стежитиме, щоби політики та журналісти не отримували гроші з-за кордону.
12 березня, 06:00
Позиція
В численні спроби директора зеленого балагана єрмака легітимізувати блазня на троні короля долучилася вже й Академія неук.
08 березня, 18:56