Влада Зінькова довела один із дитсадків до критичного стану

ПОЛТАВА
13 травня, 08:23
Влада Зінькова довела один із дитсадків до критичного стану

Представники небайдужої громадськості подали заяви до поліції, прокуратури, суду й управління стратегічних розслідувань. Ситуація кричуща.

Такими відомостями безпосередньо із місця подій поділилася зіньківська волонтерка і діячка Наталя Грабар. Вона скаржиться на те, що земляки наобирали собі ригівсько-«зелену» банду до органів місцевого самоврядування, яка розграбовує й нищить усе підряд.

Більше ніж пів року тривають обіцянки відкрити дошкільний навчальний заклад під назвою «Сонечко» як пропагував Олексій Арестович «за 2-3 тижні», «до Нового року», «наприкінці лютого», «десь у квітні», тепер «1 червня». Але віз і нині там, де був.

«Садочок №2 «Сонечко» — справжній біль нашої громади... Влада довела будівлю до критичного стану. Вигадали дивний дах, який конструкція не змогла витримати. У результаті цю покрівлю розібрали та почали повертати так, як було. Але, чи вийде зробити хоча б як було?

Адже мінімум півтора місяця будівля знаходилася без покрівлі під осінніми дощами, в результаті чого зазнала значних руйнувань. Ми продовжуємо вимагати відповіді від міської ради. Небайдужих жителів громади цікавить не лише відкриття ДНЗ. Болючим питанням також є масштаби та доцільність виділення коштів під час війни.

Ми були шоковані станом нашого садочка. Проте влада на діалог із жителями громади чомусь принципово не виходить і створює перешкоди для того, щоб ми могли зайти та подивитися, що насправді відбувається з наразі з садочком №2. Наразі не зрозуміло коли він знову запрацює і чи взагалі запрацює коли-небудь», — повідомила Наталя Грабар.

А проте, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам, як олігархічна політична сила «Довіра» у Зінькові залякує свідомих містян «повістками на фронт». Чиновники із депутатами відверто тримають людей за безправних лохів.

Влада Зінькова довела один із дитсадків до критичного стану_1
Читайте також:
Полтава
У той час, коли відповідальна міністерка Ірина Верещук згортає програму адаптації біженців, у нашій області відбувається протилежний процес.
21 липня, 14:03
Полтава
Обрані громадою особи втратили свою політичну суб'єктність. Тепер долю Диканьки вирішують виключно власники олігархічного проєкту «Довіра».
18 липня, 12:38
Полтава
Мова про не цільове використання мешканцями питної води. Особливо зараз, під час постійних проблем з електропостачанням на тлі спеки.
14 липня, 16:12
Полтава
Божевілля та відчай шириться Полтавщиною. Слідом за Гадячем, Зіньковом і Диканькою активізувалися українофоби у Нових  Санжарах.
14 липня, 08:09
Полтава
Доки влада Полтави свідомо саботує підтримку наших захисників, інші громади області вкладаються по повній. Не шкодують жодної копійки.
11 липня, 12:30
Полтава
У Пирятинській лікарні на базі приймального відділення запрацював новий рентген. Влада у звичній манері приписала всі заслуги виключно собі.
05 липня, 14:56