Для чого росії флот, якщо вона сухопутна деспотія?

ВІЙНА
01.08.2022, 20:56
Для чого росії флот, якщо вона сухопутна деспотія?
Фото: Google

Напередодні 31 липня на росії мали святкувати день Військово-морського флоту. Але щось в окупантів знову пішло не за планом.

Раніше за всіх "привітання" було доставлене прямо до штабу Чорноморського флоту ресурсної федерації у тимчасово окупованому Севастополі безпілотником Збройних Сил України. Ну, принаймні, так стверджують кремлівські пропагандисти.

Військово-морський флот московії, який, за словами бункерного щура Владіміра Путіна, здатний блискавично відповісти всім, цього разу вирішив не відповідати. Дивно, а що ж такого сталося, що на болотах Залісся здохло?

А проте не слід забувати, що росія-московія завжди була сухопутною державою. Останню морську битву вона виграла в 1853 році в акваторії турецького міста Синоп, завдавши поразки флотилії Османської імперії, що дихала на ладан.

З відтоді минуло понад 170 років і за цей час подібними перемогами ВМФ росії похизуватися не може. Сьогодні російський флот здатен блискавично відповісти хіба що поодиноким піратам у Сомалі, але не більше.

Власне сам флот – це такий рід військ, де бездарність особового складу і технологічну відсталість кількісними параметрами не компенсувати. На росії за всі роки існування своїх власних військово-морських сил про це навіть не здогадуються.

Якщо вірити не прокремлівським російським військовим експертів, станом на 23 лютого 2022 року Чорноморський флот Туреччини перевершує за своєю потужністю ЧФ РФ у 6 разів. Але враховуючи події останніх 5 місяців розбіжність між ними поглибилася у десятеро мінімум.

У відкритій війні проти України російські військові кораблі зазнали поразки країні, й стає все очевиднішим, що флоту взагалі московія не має в акваторії Чорного моря. А головне, що ЧФ РФ зазнав поразки, фактично так і не вступивши у бій з українськими кораблями, що є нищівним викриттям воєнної слабкості недоімперії.

Автор : Данило Катраник
Читайте також:
Опінії
Залужний скасував свій наказ про призначення Луценка командиром взводу аеророзвідки 59 бригади
04.03.2023, 09:05
Опінії
В який спосіб колишній генеральний, прости господи, прокурор Юрій Луценко – став аж цілим капітаном і «командиром взводу»
28.02.2023, 09:05
Війна
Незламних українських захисників на Донбас агресор намагається залякати не тільки обстрілами, але й пропагандистськими листівками.
20.11.2022, 09:56
Війна
У республіці Тива сім'ї мобілізованих на війну проти України отримають незвичну компенсацію – по одному барану за мобілізованого "барана"
30.09.2022, 15:00
Опінії
Самозваний "начальник" тимчасово загарбаного росіянами енергодарського мусоріату опинився в опалі своїх кремлівських кураторів.
19.07.2022, 19:32