Внутрішня опозиція існує навіть у Росії Путіна

СВІТ
02.03.2023, 21:23
Внутрішня опозиція існує навіть у Росії Путіна

Переляк на Брянщині. Кремлівський бункерний щур не зумів передбачити зухвалу акцію тих, кого не ставив навіть за людей.

Поява "українських ДРГ" на території Брянської та Курської областей нагадує питання: «Чи є життя на Марсі». Тобто, повністю ймовірність виключити неможливо.

Але жодних підтверджень немає і бути не може, бо хто ж перевірить? А віри рашистам нема та бути не може.

Зрозуміти, що насправді там  відбувається на основі істерії у російському інфопросторі неможливо. Спочатку говорили про перестрілку і загиблу дівчинку, потім дитина стрімко ожива й узагалі це не дівчинка, а хлопчик.

Пізніше писали, що таки дівчинка, але поранена і померла в лікарні. Останні повідомлення взагалі спростовували наявність дітей у "зоні конфлікту".

Заручників "українські ДРГ" то брали, то не брали; кількість можливих "диверсантів" також постійно змінювалася. Неможливо зрозуміти чим саме вони були озброєні – чи то гранатометами, чи то листівками, чи варениками та шматками сала.

Росіяни так захопилися інформаційним хаосом, що заплутали всіх.

Показово, що жодних відео чи реальних свідчень з місця подій в мережі так і не з'явилося. Погодьтеся, це вже само по собі викликає і подив, і серйозні підозри.

У сучасному світі не буває надзвичайної ситуації без випадкових очевидців. Та ще й місцева влада вперто спростовувала всі повідомлення щодо будь-яких заворушень у їхніх вотчинах.

Думаю, це просто недопрацювання "на місцях". І після додаткового інструктажу вони охоче розкажуть про натовпи кровожерливих бандерівців...

Громом серед ясного неба прозвучала заява маловідомої досі організації "Русский Добровольческий корпус". Можна було б з недовірою поставитися до їхніх заяв, але ці хлопці, на відміну від російських офіційних (і неофіційних також!) джерел, таки надали і відео з місця подій, і зрозуміле трактування новин останнього дня.

Виявилося, що їхні дії – це поки що навіть не спроба спровокувати реальний конфлікт. Це хіба що демонстрація самої можливості, що така форма спротиву у нинішній росії реально можлива.

Внутрішня опозиція існує навіть у Росії Владіміра Путіна. Якщо брати сучасну РФ, то внутрішній спротив можна розділити на 3 основні типи:

  1. Прихований – традиційні кухонні балачки за закритими дверима.
  2. Пасивний – хтось швиденько виїхав закордон, хтось терміново гайнув у тайгу "білок стрілять".
  3. Активний – це і бунти на Кавказі проти насильницької мобілізації, і підпали військкоматів, і різноманітні акти саботажу.

Якщо перший і другий тип практично вже використали всі внутрішні ресурси, то третій лише набирає обертів. Сьогодні була виключно демонстративна акція.

Схоже, що єдина її мета це продемонструвати – можна! А якщо можна, то чому б не спробувати знову?

У будь-якому випадку постраждали хіба що імперська гідність "великоросів" та самолюбство Путіна. Але це не кінець, це лише початок.

Автор : Євген Магда
Читайте також:
Спорт
Спортивна подія відбулася 16-17 лютого. Участь у змаганні взяли представники 19 команд у віці 14-15 років із чотирьох областей.
22 лютого, 06:09
Полтава
Полтавщина — самобутній край, де крім літературної спадщини Івана Котляревського і галушок є маловідомі широкому загалові народні традиції.
16 січня, 21:37
Полтава
Займання сталося у ніч проти 14 січня у будівлі на вулиці Липневій поруч із Гожулами. Причини пожежі станом на цю мить поки невідомі.
14 січня, 19:57
Життя
Цвинтарі у містах північних і центральних федеральних земель Німеччини припинили ховати небіжчиків. Усе через аномальну повінь.
07 січня, 13:57
Кримінал
Натомість в Україні прислуга сіоністів керує державою з Печерських пагорбів Києва та збагачується на війні. Нахабству блазнів немає меж.
02 січня, 21:21
Полтава
Мама незламного українського патріота з Краматорська, закатованого російськими окупантами, юнака Степана Чубенка відзначає ювілей.
08.12.2023, 14:25