Ворожі танки-сараї огризаються у боях за Бахмут

ВІЙНА
13 травня, 21:49
Ворожі танки-сараї огризаються у боях за Бахмут

На Східному фронті, як і 10 років тому, без суттєвих змін. Окупаційно-терористичний контингент РФ суне масою солдатів і техніки на Захід.

Однак цьогоріч навчений власними помилками ворог, узявся покращувати наступальні сили. Як повідомили у пресслужбі Національної гвардії України загарбники використовують химерні танки-сараї; зокрема, один був помічений на Бахмутському напрямку.

Зі слів наших захисників, названа бойова техніка рашистів — це звичайні панцерники, перетворені їхніми Кулібіними на металеві сараї повністю обшиті захистом. «Роззути» таку машину складно, але можливо, маючи точну зброю західного виробництва.

«Виїжджає цей, так би мовити, танк і стріляє в одну й ту саму позицію, знищуючи її. За ним виїжджають дві БМП із десантом на борту. Танк продовжує обстріл, у цей час намагається висадитися піхота, після чого техніка їде назад. Все ж ми змогли його роззути, після чого вже добивали всіма засобами», — розповів про стан справ на околиці Бахмута військовослужбовець Нацгвардії із бригади «Рубіж» на позивний «Чех».

Між тим, як раніше вже повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», бойові дії із використанням дронів в Україні змінюють перебіг сучасного воєнного конфлікту. Те, що здавалося неможливим, — прикра дійсність.

Читайте також:
Війна
Окупаційно-терористичний контингент РФ робить несподівані територіальні успіхи у Донецькій області. Ворог стрімко просувається вперед.
29 квітня, 06:01
Війна
Російський загарбницький контингент планує вийти на оперативний простір у Донеччини до кінця квітня. Епіцентр подій — містечко Часів Яр.
14 квітня, 19:49
Війна
Писано по гарячих слідах, поки відхід Сил оборони України з Авдіївки не спогади, а реальність позаминулої ночі.
20 лютого, 07:16
Війна
Прохання до адептів паніки та посипання попелом голови: сидіть рівно, намотавши соплі на кулак! Сльози нашим захисникам не допоможуть.
16 лютого, 20:30
Війна
Промисловий населений пункт по сусідству з окупованим Донецьком майже 10 років чинить спротив російській агресії. Ситуація там напружена.
11 лютого, 10:26
Війна
За минулу добу українські захисники відбили понад 20 ворожих атак на Авдіївському напрямку. На Східному фронті знову гаряче як ніколи досі.
24.11.2023, 11:04