Вояки НГУ продовжують витісняти росіян із Херсонщини

ВІЙНА
13.11.2022, 17:42
Вояки НГУ продовжують витісняти росіян із Херсонщини

Окупаційно-терористичний контингент московії досі намагається тримається за українську землю на Півдні, проте його доля вже вирішена.

Відповідний фотозвіт із зони бойових дій оприлюднила пресслужба Національної гвардії України, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що військовослужбовці активно зачищають деокуповану місцевість, у звільнених від росіян селах знаходять не тільки знищену, а придатну для подальшого ведення війни ворожу техніку.

«Гвардійці витісняють ворога на Херсонщині. У визволених населених пунктах області тривають стабілізаційні заходи. У результаті боїв знищено багато техніки ворога. Але багато що може бути придатним для використання. Такий собі "ленд-ліз". Окупанти традиційно дивують купами сміття на своїх покинутих позиціях. Але найприємніше – це радість, з якою зустрічають наші люди своїх захисників! Ми обов'язково переможемо і звільнимо свої землі», – повідомили у пресслужбі НГУ.

Водночас спільно з нацгвардійцями працюють вибухотехніки, котрі виявляють і знешкоджують залишені московитськими варварами небезпечні для життя предмети.

А проте "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що у звільненій від російських загарбників Снігурівці на Миколаївщині виявили катівню для українців.

Вояки НГУ продовжують витісняти росіян із Херсонщини_1
Вояки НГУ продовжують витісняти росіян із Херсонщини_3
Вояки НГУ продовжують витісняти росіян із Херсонщини_5
вибір редакції
Читайте також:
Війна
Прифронтовий обласний центр перебуває під постійними ударами ворожих ракет і дронів. Але невдовзі туди долітатимуть й артилерійські снаряди.
18 лютого, 14:57
Війна
Олександр Сирський оголосив про виведення українських військ з Авдіївки
17 лютого, 05:08
Війна
За останню добу окупанти під Авдіївкою завдали 17 авіаударів і здійснили 599 артилерійських обстрілів
10 лютого, 19:05
Опінії
Командуванню армії РФ поставлено чергові терміни для досягнення значних перемог у зоні бойових дій в Україні. Рамки звузилися до 2 тижнів.
07 лютого, 20:33
Війна
Солдати ворожих підрозділів «Шторм-Z» і «Шторм-V» ідуть в атаку після вживання психотропних препаратів. Так вони наслідують дідів.
17 січня, 19:04
Війна
Щоденна робота вогневих груп Сил оборон України триває на Східному фронті по скупченню окупантів. Ворог вмирає, але прагне втриматися.
11 січня, 07:11