Вояки НГУ продовжують витісняти росіян із Херсонщини

ВІЙНА
13.11.2022, 17:42
Вояки НГУ продовжують витісняти росіян із Херсонщини

Окупаційно-терористичний контингент московії досі намагається тримається за українську землю на Півдні, проте його доля вже вирішена.

Відповідний фотозвіт із зони бойових дій оприлюднила пресслужба Національної гвардії України, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що військовослужбовці активно зачищають деокуповану місцевість, у звільнених від росіян селах знаходять не тільки знищену, а придатну для подальшого ведення війни ворожу техніку.

«Гвардійці витісняють ворога на Херсонщині. У визволених населених пунктах області тривають стабілізаційні заходи. У результаті боїв знищено багато техніки ворога. Але багато що може бути придатним для використання. Такий собі "ленд-ліз". Окупанти традиційно дивують купами сміття на своїх покинутих позиціях. Але найприємніше – це радість, з якою зустрічають наші люди своїх захисників! Ми обов'язково переможемо і звільнимо свої землі», – повідомили у пресслужбі НГУ.

Водночас спільно з нацгвардійцями працюють вибухотехніки, котрі виявляють і знешкоджують залишені московитськими варварами небезпечні для життя предмети.

А проте "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що у звільненій від російських загарбників Снігурівці на Миколаївщині виявили катівню для українців.

Вояки НГУ продовжують витісняти росіян із Херсонщини_1
Вояки НГУ продовжують витісняти росіян із Херсонщини_3
Вояки НГУ продовжують витісняти росіян із Херсонщини_5
Читайте також:
Війна
Головна проблема постійних поразок наших захисників на полі бою — брак особового складу і зброї. Навіть людоловство на вулицях не рятує.
08 липня, 19:34
Опінії
Саме формулювання вже подекуди використовувалося. І видається, що сприймається здебільшого, як суто самовбивчі атаки без сенсу й змісту.
28 червня, 07:10
Війна
Передові ворожі загони сунуть «м'ясними штурмами» у західну частину Донеччини. Для загарбання української землі використовують всю техніку.
13 червня, 21:42
Війна
Окупаційно-терористичний контингент РФ намагається вийти на адміністративну межу Луганської області. У хід іде все включно з іпритом.
11 червня, 19:22
Війна
Ворог рішуче тисне на всьому обширі Східного фронту. Одне із головних завдань загарбників — вийти на так звану адмінмежу Донеччини.
02 червня, 09:33
Війна
Російські окупували селище Нетайлове на Донеччині, — DeepState
27 травня, 09:43