Воєнний злочинець Нетаньягу готовий поновити війну проти Ірану у будь-який момент

ВІЙНА
09 квітня, 06:17
Воєнний злочинець Нетаньягу готовий поновити війну проти Ірану у будь-який момент

Беньямін Нетаньягу зауважив, що пауза в бойових діях не означає закінчення кампанії проти Ірану.

Прем'єр-міністр Беньямін Нетаньягу наголосив, що державне утворення «Ізраїль» не відмовляється від своїх цілей щодо Ірану попри перемир'я, досягнуте за посередництва США.

Про це пише CNN.

За його словами, країна готова будь-якої миті повернутися до активних бойових дій, якщо поставлені завдання не будуть виконані дипломатичним шляхом. Нетаньягу зазначив, що пауза у вогні була повністю скоординована з «Ізраїлем» і є лише етапом підготовки до остаточного виведення збагаченого урану з іранської території.

Очільник уряду заявив про критичне ослаблення Ірану та фактичне знищення його військової промисловості. Водночас він підкреслив, що чинне припинення вогню не стосується операцій проти «Хезболли» в Лівані. За словами прем’єра, «Ізраїль» продовжує атакувати угруповання, завдаючи йому найпотужніших втрат за останні роки. Свою заяву Нетаньягу зробив перед початком засідання кабінету безпеки, присвяченого обговоренню умов перемир’я.

Читайте також:
Війна
Французький актор випустив новий роман під назвою «Втеча» (L’Évasion), який присвячений темі викрадення росією українських дітей.
11:05
Політика
26 квітня сирійський суд провів установче засідання, що стало початком процесу над Асадом та високопосадовцями його адміністрації.
27 квітня, 11:27
Війна
Воєнний злочинець Нетаньягу наказав ЦАХАЛ завдати ударів по об’єктах «Хезболли» в Лівані.
26 квітня, 12:15
Політика
Він порівняв політику ЄС щодо «Ізраїлю» з політикою щодо росії та звинуватив союз у «подвійних стандартах».
24 квітня, 21:05
Війна
В окупованому Мелітополі російські силовики викрали подружжя — Тетяну та Олега Плачкових.
24 квітня, 14:01
Війна
Пекло Гази в головах окупантів: бійці ЦАХАЛ зізнаються у воєнних злочинах.
23 квітня, 12:04