Воїни 67 ОМБр боронять рубежі неподалік Кремінної

ВІЙНА
21.08.2023, 19:06
Воїни 67 ОМБр боронять рубежі неподалік Кремінної

На Лиманському напрямку Східного фронту без змін: російські окупанти прагнуть знову завоювати те, що торік визволили наші захисники.

Відповідний фотозвіт із зони проведення бойових дій на перетині Донецької та Луганської области виклала пресслужба 67 Окремої механізованої бригади, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що станом на цю мить військовослужбовці Збройних Сил України боронять підступи до тимчасово окупованої ворогом Кремінної, – один із відтинків у лісах Серебрянського заказника.

«На нулі у відносно просторому бліндажі, здається, застигло повітря. Вони втомлені, спітнілі від задухи, із заспаними очима... Та водночас мужні й натхненні, інколи навіть усміхнені, готові у будь-яку мить схопити свій автомат.

Відважні воїни 2-го стрілецького батальйону імені Тараса Бобанича "Хаммера" 67 ОМБр "ДУК" і вдень, і вночі боронять рубежі під Кремінною. Ми продовжуємо визвольну боротьбу проти вічного ворога», – відзвітували воїни фронтового підрозділу.

Між тим, як раніше вже інформувала медіаагенція "Останній Бастіон", гелікоптерні розрахунки ЗСУ не припиняють допомагати з повітря піхотинцям, які стримують багатотисячну російську навалу.

Воїни 67 ОМБр боронять рубежі неподалік Кремінної_1
Воїни 67 ОМБр боронять рубежі неподалік Кремінної_3
Воїни 67 ОМБр боронять рубежі неподалік Кремінної_5
вибір редакції
Читайте також:
Війна
По успішному «м'ясному» загарбанню Авдіївки росіяни розпочали штурм села Роботине на Півдні. Окупанти не шкодують нікого і нічого.
28 лютого, 07:12
Війна
Прифронтовий обласний центр перебуває під постійними ударами ворожих ракет і дронів. Але невдовзі туди долітатимуть й артилерійські снаряди.
18 лютого, 14:57
Війна
Олександр Сирський оголосив про виведення українських військ з Авдіївки
17 лютого, 05:08
Війна
За останню добу окупанти під Авдіївкою завдали 17 авіаударів і здійснили 599 артилерійських обстрілів
10 лютого, 19:05
Опінії
Командуванню армії РФ поставлено чергові терміни для досягнення значних перемог у зоні бойових дій в Україні. Рамки звузилися до 2 тижнів.
07 лютого, 20:33
Війна
Солдати ворожих підрозділів «Шторм-Z» і «Шторм-V» ідуть в атаку після вживання психотропних препаратів. Так вони наслідують дідів.
17 січня, 19:04