Вперше в історії: вид на гору Фудзі закриють парканом

30 квітня, 21:41
Вперше в історії: вид на гору Фудзі закриють парканом
Фото: Останній Бастіон

Причина — тисячі галасливих туристів з усього світу. Місцеві жителі втомилися від приїжджих, які не дають спокою ні в день, ні вночі.

Такі відомості із символічного для всіх японців регіону країни висхідного сонця оприлюднило видання Japan Today. Влада селища Фудзікаваґутіко вирішила відгородитися парканом, закривши краєвид на священну гору.

Мешканці не перший рік скаржаться органам місцевого самоврядування на юрби іноземців, які постійно порушують правила. Чиновники намагаються кількісно обмежити туристичний потік, але поки марно.

«Прикро, що нам доводиться робити це через деяких нецивілізованих відвідувачів з інших країн, які залишають сміття, ігнорують правила дорожнього руху та видають різкий шум. Ми вирішили спорудити паркан заввишки 2,5 метра та завдовжки 20 метрів. Будівництво розпочнеться вже наступного тижня», — заявила влада Фудзікаваґутіко.

Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що унікальна споруда у Наринській області Кирґизстану також притягує туристів. Це — караван-сарай неподалік кордону із комуністичним Китаєм.

Читайте також:
Світ
Сховища, розміром не більше за контейнер, почали з'являтися на вулицях японських міст.
25 січня, 09:33
Світ
На острові буде багато зелені, харчових виробництв, шкіл, спортивних майданчиків, лікарень, парків, стадіону, готелів та офісів.
13.06.2023, 11:35
Світ
Правоохоронці оперативно евакуювали людей із місця події. Невідомо, чи постраждав хтось унаслідок вибуху.
15.04.2023, 09:20
Світ
Уряд дозволив мешканцям повернутися в будинки
03.04.2023, 09:09
Світ
До "чорного списку" Японії потрапили ПВК "Вагнер", "росбанк", заступник міністра оборони рф, очільник концерну "Калашников" та інші.
28.02.2023, 12:30
Світ
Залізна куля, виявлена ​​на пляжі в Японії, збентежила місцевих жителів, оскільки походження загадкового об'єкта залишається невідомим.
24.02.2023, 11:42