ВРУ наказала геологам України смоктати лапу

ПОЛІТИКА
22 вересня, 18:23
ВРУ наказала геологам України смоктати лапу

Проєкт закону про Державний бюджет України не передбачає фінансування на геологію у 2024 році. Спеціальний фонд теж не передбачений.

Такими даними поділилася колишня очільниця юридичного департаменту Державної служби геології та надр пані Крістіна Браіловська. За її словами, Верховна Рада передбачила лише фінансування державного апарату.

«Існуюча модель канула в лету. Що прийде їй на заміну? Хто перший заступник, який курує геологію та підприємства? Бучко. Він поклав на стіл керівникові пропозиції, яким чином він бачить далі долю підприємств та їх майна, хто буде виконувати геологічну розвідку, чиїм коштом, які гарантії залучення інвестицій? Що з цього приводу думає Опімах?

Чим узагалі зайнятий юрист, окрім збирання хабарів? Чи виведено окреме фінансування для Геоінформу? Які пропозиції щодо геологічної інформації, який раніше фінансувався коштом спецфонду? Хто буде утримувати Банк геологічної інформації? Якщо забрали спецфонд, за які кошти вона буде оцифровуватись?», — слушно запитує пані Браіловська.

Фактично, народні обранці відмовили одній зі стратегічних видобувних галузей вітчизняної економіки у розвитку. Українська геологія давно стала великою дірою, з якої забирали не тільки гроші, а й фахівців, починаючи з каденції узурпатора Віктора Януковича.

Крім того, медіаагенція «Останній Бастіон» закликає своїх читачів пам'ятати про те, що до нині триває протистояння з офіційними та неофіційними керівниками Держгеонадр. Роман Опімах прагне роздерибанити підприємство на догоду Зе-команді.

Читайте також:
Війна
Призначена міністром Андрієм Тараном командувач Тетяна Остащенко плямує честь українського офіцера. Вона винна у смертях захисників.
10 листопада, 18:52
Політика
Шмигалі, гетманцеви та інші Зе-функціонери паралізовують українську економіку. Для них війна — найкращий час набити власні кишені.
27 жовтня, 10:53
Війна
9 жовтня минулоріч окупанти завдали масованого удару по Запоріжжю. Внаслідок чого зруйновано багатоповерхівку на вулиці Зестафонській, 8.
09 жовтня, 17:48
Політика
Керівництво прифронтового обласного центру не припиняє ганьбитися. Цього разу чиновники хочуть в укриттях влаштувати торгові точки.
06 жовтня, 18:06
Політика
«Ми зробили невеликий крок вперед, аби зробити два гігантських назад», — так можна схарактеризувати початок роботи нового очільника МОН.
28 вересня, 17:12
Політика
Висуванець вітчизняних соросят на посаді міністра освіти та науки разом із заступниками «забув» про екзамен. Урядовцю чхати на солов'їну.
21 вересня, 19:16