Вся справа в односторонньо вигідній угоді

ЕКОНОМІКА
21 квітня, 07:14
Вся справа в односторонньо вигідній угоді
Фото: Facebook

Перемир'я навіть не передбачається й не видніється на небосхилі. У зв'язку із цим кремлівський бункерний дід путін висуває нові вимоги.

РФ звернулася до США з проханням дозволити купівлю літаків компанії «Boeing» коштом заморожених державних активів, щойно буде досягнуто припинення вогню в Україні. Такі відомості оприлюднило видання Bloomberg.

Ідеться не про офіційну умову припинення бойових дій, а радше про спробу пов'язати зняття санкцій зі згодою на мир. Вашинґтон уже відповів Москві, що жодні економічні поступки не обговорюватимуться до припинення вогню.

Крім того, Кремль публічно вимагає зняти санкції з «Аэрофлоту» та дозволити відновлення прямих рейсів між росією та США. І хоча реакції американської сторони на це не було, сам факт подібних запитів свідчить про економічну вразливість кремля.

Компанія «Boeing», яка і сама перебуває під тиском через торгові обмеження у рамках нової тарифної стратегії адміністрації президента Дональда Трампа, навряд чи зможе або захоче відновити бізнес у РФ. Звісно, що спроби будуть, та все ж...

Попри намагання Кремля представити можливу угоду як «взаємовигідну», йдеться передусім про спробу повернути хоч якусь частину контролю над цивільною авіацією. А вона, нагадаємо, після 2022 року стрімко деградує — через втрату доступу до літаків, запчастин і технічного обслуговування.

Спроба купити «Boeing» за заморожені активи — це також непряма визнана капітуляція. Ресурсна федерація московії погоджується, що без згортання війни жодного доступу до резервів не буде.

Між тим, як раніше вже повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», уряд США свідомо заважає Україні перемогти РФ у війні. Горезвісні партнери з берегів річки Потомак радо викручують нам руки, прагнучи уникнути ескалації.

Вся справа в односторонньо вигідній угоді_1
Автор : Володимир Омелян
Читайте також:
Війна
Він висловив надію, що ситуація не переросте у ширший регіональний конфлікт.
09 травня, 09:31
Політика
У Кремлі стартували переговори між російським диктатором владіміром путіним і лідером КНР Сі Цзіньпіном
08 травня, 11:16
Опінії
Саудівська Аравія відмовилась скорочувати видобуток нафти. Чому це важливо – і які наслідки для росії?
03 травня, 11:41
Політика
47-й президент США ставиться до країн як до боржників. Але війна і спротив зовнішній агресії не може вестися як підприємництво.
29 квітня, 16:04
Політика
Після церемонії поховання можуть відбутися подальші переговори
26 квітня, 12:18
Економіка
Мінторгівлі США оголосило про плани запровадити мита до 3521% на імпорт сонячних панелей із: Камбоджі, Таїланду, Малайзії та В'єтнаму.
22 квітня, 17:47