Вживаючи фаст-фуд люди тупішають

02.10.2021, 14:34
Вживаючи фаст-фуд люди тупішають
Фото: Google

Це актуальна проблема сьогодення!

Адже все більше людей використовують вуличні перекуси для економії часу на приготування здорової їжі.

Команда вчених під керівництвом професора Ніколаса Чербуїна дійшла висновку, що мозкова діяльність значно погіршується внаслідок нездорового харчування, зокрема вживання фаст-фуду.

Дослідники виявили переконливі докази того, що неправильне харчування знижує функції мозку та призводить до розвитку діабету 2 типу.

Вони прогнозують, що до 2030 року більше 10% усього дорослого населення світу страждатиме від цієї хвороби, яка, до речі, пов'язана зі швидким погіршенням розумової діяльності.

На думку Ніколаса Чербуїна нейродегенерація відбувається навіть раніше за появу діабету, саме внаслідок неправильного харчування, зокрема зловживання фаст-фудом.

Коли людина досягає середнього віку, шкода від цього стає незворотною, тому дбати про власне здоров'я необхідно з ранніх років.

Тож закликаємо усіх наших читачів більше уваги приділяти здоровому харчуванню та піклуватися про себе і своїх рідних, особливо дітей!
 

Читайте також:
Життя
Міжнародна група медиків і науковців з'ясувала, що найменше сплять у Японії – близько 7 годин на добу, а найдовше – у Фінляндії (8 годин).
23 липня, 14:37
Життя
Через захворювання із надлишковим накопиченням жиру у тілі зростає ризик розвитку депресії, нікотинової залежності та харчових розладів.
06 червня, 22:09
Життя
Нове дослідження американських науковців показує, що здоровий сон допомагає уникнути хвороби Альцгеймера, яка на сьогодні є невиліковною.
23 травня, 18:25
Життя
Смертельні випадки вкрай рідкісні і зазвичай зумовлені нехтуванням елементарною лікарською допомогою
16.05.2022, 11:45
Світ
Але, при цьому, стверджується, що цей вірус може бути менш небезпечним.
09.12.2021, 16:36
Полтава
Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я в четвер, 22 липня.
22.07.2021, 10:05