Я пам'ятаю ветеранів війни, тих що воювали. Вони ніколи не ходили на збіговиська

ПОЛІТИКА
10.05.2021, 17:39
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне
Фото: Детектор. медіа

Тому що знали, що таке війна. І знали її ціну. Криваву ціну.

Пройшло чергове 9 травня. Замовкли дудки та бубни, з'їли шашлики й випили горілку. Але є кілька запитань.

Я розумію, що цей день свято для потомків вертухаїв, героїв праці райкомів партії і іншої мерзоти. Що святкували українці?

Загибель 7-ми мільйонів земляків? Початок нового післявоєнного Голодомору? Що святкували люди, в кожній сім'ї яких є загиблі?

Друге запитання. Люди з найкращою у світі освітою, ви до ста рахувати вмієте?. Скільки має бути наймолодшому учаснику війни? Правильно. 94 роки.Тоді хто ті моторні “дєдушки” в совкових одностроях, які щось там розповідали вчора?

Яких фронтів вони “херої”? Вони, за всю свою службу хоч на полігон виїздили?

Яких дідів згадували медведик і рабінович? Тих, у яких в 90-роках минулого сторіччя украли достойні пенсії, достойне лікування, достойне житло?

Я пам'ятаю ветеранів війни. Тих що воювали. Дід Вакула, Олександр Германович, Микола Іванович, Олександр Іванович. Фронтовий розвідник, пілот-винищувач, офіцери-танкісти.  Вони ніколи не ходили на збіговиська, не бігали з прапорами. І дуже скромно, своєю компанією, без гармошки, без пісень не святкували, а згадували загиблих товаришів.Тому, що вони знали, що таке війна. І знали її ціну. Криваву ціну.

І мені дуже жаль, якщо яка не будь гидота, пройшовши з їх портретами і отримавши свої юдині 200 грн, викидує їх на найближчий смітник.

Автор: Валентин Калина, учасник україно-російської війни. Колишній офіцер совєтської розвідки.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Що ж... Ми всі з вами впритул підійшли до так званої точки біфуркації на теренах російської федерації.
23 вересня, 09:12
Політика
У зв'язку з поразками на полі бою та критичним станом з озброєнням, кремлівський бункерний щур опрацьовує 4 варіанти втечі із безвиході.
13 вересня, 07:34
Політика
"Русскій мір" – це війна! Так прямо говорять проповідники цієї псевдоідеології, зокрема нащадок письменника, громадянин Пьотр Толстой.
12 серпня, 07:27
Війна
Окупаційно-терористичний контингент ресурсної федерації перейшов усі межі. До масових убивств цивільних додалося ще одне цинічне...
30 липня, 09:37
Політика
Попри це все Дмитро Ярош чомусь із симпатією ставиться до держави Ізраїль.
16.05.2021, 20:36