Ядерне роззброєння України — спільна робота досвідчених шантажистів зі США і РФ

ПОЛІТИКА
31.07.2021, 14:34
Ядерне роззброєння України — спільна робота досвідчених шантажистів зі США і РФ

Відновити міжнародну репутацію України можна єдиним шляхом — влада має оголосити про вихід із Договору про нерозповсюдження ядерної зброї.

Про це в етері "Politeka Online" заявив вітчизняний політичний експерт і правозахисник Михайло Чаплига, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Він закликав представників Зе-команди негайно написати дипломатичні ноти до ґарантів українського суверенітету і зажадати виконання всіх пунктів Будапештського меморандуму.

У разі, коли Вашинґтон, Лондон і Москва відмовляться дотримуватися своїх обіцянок, Києву слід переходити до тактики шантажу, яку на початку 1990-х до України уміло застосовували наші так звані партнери.

«Ще тоді сáме США "викотили" нам умови, що визнають незалежність виключно, коли Україна перестане бути небезпечною для США. Тобто, коли ми віддамо всю ядерну зброю, яка, і це всі знають, була націлена на мішені в Америці. Чи міг Київ перенацілити ракети? Відповідь очевидна — ні, не міг. Тому Вашинґтон, якого підтримала Москва, наполягав на тому, щó або Україна роззброюється, або нашу незалежність не визнають і ми будемо ізгоями. Сáме США, а з ними і РФ, шантажували Україну, яка вимушена була погодитися на здачу своєї ядерної зброї», — зазначив Михайло Чаплига.

Вітчизняний політексперт додає, що ні у Білого дому, ні у Кремля немає наразі відповідних важелів, аби спинити ґлобальний хаос, який вони разом посіяли, домовившися за спиною України.

«Ви розумієте, якщо Україна тільки оголосить про вихід із Договору про нерозповсюдження ядерної зброї, бо країни-ґаранти не забезпечують нашу національну безпеку, то у світі почнеться таке, що ми навіть уявити собі не можемо. Це не дрібниці, а ланцюгова реакція, що цілком прогнозована у зв'язку зі здачею інтересів України нашими ґарантами», — підсумовує Михайло Чаплига.

Між тим, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", Кремль не збирається йти з тимчасово окупованих ним районів Донецької та Луганської областей, збільшуючи там свою присутність.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Косово давно вже незалежна країна, яка на відміну від Абхазії, не керується ззовні, тому Сербія і нервує. А з нею нервуються у Кремлі.
02 серпня, 09:29
Війна
На тимчасово окупованих територіях України від Херсона до Луганська цими днями яскраво палає. Якісно опрацювали американські "хімери".
07 липня, 07:09
Політика
Війна – час згуртування та єднання задля виживання народу, особливо, коли саме існування українців поставлено на кін агресором із РФ.
06 липня, 09:23
Світ
Всі 30 років незалежності у Казахстані панувала і продовжує панувати антиімперська державна ідеологія, спрямована на втечу від РФ.
23 червня, 09:02
Світ
Принагідно згадаймо нетлінну народну мудрість: комусь війна, а кому мати рідна, – що вкотре доводить безальтернативність нашої борні.
08 червня, 21:45
Війна
Нова геополітична дійсність, що постала у світі після 24 лютого 2022 року, вимагає відповідальних áкторів, яких сьогодні потребує Україна.
05 червня, 17:01