Яйцев та Умєров подали у відставку

ПОЛІТИКА
04 вересня, 10:24
Яйцев та Умєров подали у відставку

Зеленський підтвердив звільнення Резнікова

Сьогодні, 4 вересня, міністр оборони Олексій Резніков продав заяву про відставку.

Про це Резніков повідомив у Facebook. 

«На виконання рішення президента України Володимира Зеленського подав до Верховної Ради України заяву про відставку.
До звіту готовий. Тримаймо стрій!»
, – написав Резніков.

Резніков опублікував фото свого звернення, де він перерахував "здобутки" під час обіймання посади міністра оборони.

Яйцев та Умєров подали у відставку_1

От тільки до здобутків міністр Яйцев забув додати закупівлю продуктів для армії за завищеними цінами, закупівлю зимових курток для ЗСУ у племінника депутата від "Слуг коломийського народу", та інші корупційні скандали в МО, які стали причиною його звільнення.

Раніше президент України Володимир Зеленський підтвердив звільнення Олексія Резнікова з посади міністра оборони України.

«Цього тижня парламенту буде запропоновано ухвалити й кадрове рішення. Хочу окреслити це зараз. Я вирішив провести заміну міністра оборони України. Олексій Резніков пройшов ці більш ніж 550 днів повномасштабної війни. Вважаю, що Міністерство потребує нових підходів та інших форматів взаємодії як із військовими, так і з суспільством в цілому», – заявив він.

Володимир Зеленський та Рустем Умєров
Володимир Зеленський та Рустем Умєров

Зеленський заявив, що новим головою Міністерства оборони України стане Рустем Умєров.

До Верховної Ради України надійшла заява від голови Фонду державного майна Рустема Умєрова про звільнення з посади, повідомив голова парламенту Руслан Стефанчук.

«Заяву буде розглянуто на найближчому пленарному засіданні», - зазначив спікер парламенту.

Яйцев та Умєров подали у відставку_5

Заява Рустема Умерова, як і Олексія Резнікова про відставку з посади міністра оборони України, датується 4 вересня.  На сайті парламенту відповідні постанови про звільнення ще не зареєстровані. При цьому Стефанчук зазначив, що відставка Резнікова також буде розглянута на найближчому засіданні ВРУ.

Як повідомлялося, народний депутат Ярослав Железняк з посиланням на власні джерела заявив, що міністр оборони Олексій Резніков планує йти у відставку. Замість роботи у Міноборони він має стати послом України у Великій Британії.


Умєров  далека від війни людина. Але його так само як і його попередники Таран та Резніков просуває голова офісу президента Андрій Єрмак, фактичний "куратор" Міноборони.

Тобто змінюється просто прізвище. Головне, що він не повинен заважати людям Єрмака - Шарапову та іншим продовжувати рішати усі фінансові, майнові та інформаційні питання МО.

Зеленський та Єрмак показали, що для когось війна - це кров, біль, втрати, важка страшна робота, у якій треба здобути перемогу, а для них це просто декорації для фотосесій.

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Опінії
Мар'яна Володимирівна публічно «вскрилася». Тепер цю консерву крім хіба Андрія Єрмака навіть Кремль не стане використовувати.
27 листопада, 18:32
Політика
Зе-лицедії занапастили здобутки істориків, громадських діячів і політиків щодо суспільної пам'яті про Голодомори. Рояль — їхній символ.
26 листопада, 19:52
Опінії
Ситуація ганебна. Політичне керівництво очолює людина, яка не сприймає реальність і турбується виключно про те, як виглядатиме на тлі війни.
05 листопада, 09:33
Політика
Поки українські захисники ледь стримують у кілька разів чисельнішого й озброєнішого ворога, «голова держави» роз'їжджає світом.
30 жовтня, 10:13
Опінії
Українцям непотрібні ніякі вигадані ліволібералами «європейські цінності», особливо пакетом. В українців вони є, свої власні, національні.
27 жовтня, 19:17
Опінії
У посольстві США в Україні вже гучно реготали зі змісту цього шедевру Криворізької юридичної школи (підозри Ігорю Коломойському)
11 вересня, 06:45