Якось потім: у Полтаві не відбувся анонсований мітинг

04 березня, 14:10
ПОЛТАВА
Якось потім: у Полтаві не відбувся анонсований мітинг

Полтавські перевізники не стали виходити на страйк, який раніше анонсував підприємець Михайло Костов. Протестуючі планували вимагати підвищення вартості проїзду, проте влада не стала роздмухувати конфлікт. Про загальні деталі ситуації повідомляє "Трибуна".

Комунальників не влаштував попередній тариф, затверджений міською владою. Тоді чиновники обрали для жителів міста проїзд за 4 грн. Тому з часом підприємці зібрались та вирішили добиватись підвищення оплати до 5 грн. Втім, анонсований страйк не відбувся - і найкраще це помітно на фоні міського транспорту, який продовжує працювати в абсолютно звичайному режимі. Також ситуацію прокоментував секретар міської ради Олександр Шамота. Він вважає, що влада вчинила правильно, йдучи назустріч громадянам - процес підвищення вартості проїзду вже розпочато.

Невеличкий оффтоп з корисними даними. Згідно з даними порталу Work.ua, у Полтаві середня зарплата по вакансіях складає 10 458 грн. Таким чином, переживати щодо дорогого проїзду не варто - якщо раніше середньостатистичний житель Полтави міг дозволити собі 2614 поїздок, то в разі компромісу між владою та перевізниками цей показник "впаде" до 2091.

Читайте також:
Українського маляра і графіка Івана Дряпченка вшанували у його рідному селі Василівка на Полтавщині.
09:45
Полтавському національному педагогічного університету виповнилося 105 років.
09:09
Під час наради у голови Полтавської ОДА підняли питання перевезення ветеранів війни.
вчора, 17:53
Мешканцями Кременчука на вулиці Героїв України було виявлено непритомну 14-річну дівчину.
вчора, 09:30
8 грудня мешканець Полтави випав із вікна третього поверху власної квартири.
вчора, 08:35
У Лубенському районі Полтавщини хлопець зазнав травм унаслідок необережного поводження з болгаркою.
08 грудня, 08:31