Японці готуються відвойовувати Курили?

СВІТ
06.12.2021, 10:32
Японці готуються відвойовувати Курили?

Російські окупанти напружилися і... розпочали зміцнювати свою присутність на всьому Далекому Сході.

Жителі острова Хоккайдо побоюються, що передислокація комплексів "Бастион" збройних сил РФ до Курильського архіпелагу спричинить відкритий конфлікт із Японією.

Відповідну інформацію оприлюднило провідне видання країни Сонця, що сходить, "株式会社時事通信社", передає аґенція "Останній Бастіон".

У зв'язку з цим пересічні японці закликали свій уряд негайно збільшити чисельність війська і посилити прикордонні загони, зокрема завдяки американським бойовим катерам берегової охорони.

Водночас на Хоккайдо місцеві патріоти вже оголосили про створення підрозділів територіальної самооборони, підконтрольної поліції та префектам, які у разі кремлівської агресії готові не тільки до захисту вітчизни, а й відвоювання окупованих росіянами з 1945 року Курильських островів і Сахаліну.

«За весь цей довгий час Росія перетворила одвічно наші північні території на неприступну фортецю. Вони свідомо відмовляються повертати наші острови й підписувати мирну угоду. Невже економічно потужна Японія не має сил, аби побудувати потужний оборонний щит задля того, аби протистояти всім цим посяганням росіянам на наш територіальний суверенітет. Ми не маємо більше відсиджуватися й чекати нападу з Півночі», – прокоментував ситуацію один із неназваних добровольців загонів самооборони на Хоккайдо.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", Японія послідовно виступає проти зміцнення військової присутності РФ у районі островів Курильської гряди, ці території вважаються окупованими.

Читайте також:
Світ
У ході потенційного конфлікту американці та японці можуть зазнати серйозних втрат, а інфраструктура Тайваню критично постраждає.
18.08.2022, 09:56
Світ
Народ острівної демократичної Китайської республіки висловлює підтримку українцям і стежить за подіями на Сході Європи.
24.01.2022, 08:33
Світ
У Хабаровському краї РФ китайські робітники влаштували погром в офісі видобувної державної корпорації "Роснефть".
12.11.2021, 13:59
Світ
Новопризначений японський прем'єр-міністр заявив про суверенітет Токіо над чотирма південнокурильськими островами.
13.10.2021, 07:51
Світ
Після виведення військ США і НАТО з Афґаністану комуністичний Китай осмілів і вже планує масштабну аґресію проти сусідів.
06.09.2021, 11:53
Світ
Північнокорейський комуністичний режим на прохання демократичного уряду Південної Кореї відновив канал двостороннього зв'язку.
28.07.2021, 07:59