Японські дайвери виявили гігантського кальмара

16 січня, 17:28
Японські дайвери виявили гігантського кальмара
Фото: google

Пара, яка пірнала біля узбережжя Японського моря, зробила рідкісні зображення гігантського кальмара.

Танака Йосуке та його дружина Мікі помітили істоту на поверхні води поблизу півострова Некодзакі в місті Тойока, префектура Хіого, на заході Японії. Подружжя є інструкторами з підводного плавання з цього регіону.

Дайвери кажуть, що кальмар був приблизно 2,5 метри в довжину. Він плавав, повільно рухаючи своїми довгими щупальцями. Йосуке сказав, що був здивований, побачивши таку величезну істоту в океані. Мікі повідомила, що пливла поруч, захоплюючись зйомкою відео. Вона сказала, що була рада бути в межах досяжності кальмара, хоча його величезні очі викликали у неї страх.

Почесний дослідник Кубодера Цунемі з Національного наукового музею зазначив, що, судячи з його розміру, кальмар, швидше за все, був зрілим, йому було 1 або 2 роки. За його словами, таких істот можна помітити кілька разів на рік на узбережжі Японського моря. Кубодера очікує, що збільшення кількості подібних спостережень може сприяти дослідженню екології гігантського кальмара.

Читайте також:
Життя
А чи знали ви, що в індіанських культурах Америки вовк – провідна тотемна істота, як, до слова, й у тюркських народів Євразії.
05 березня, 21:29
Світ
Здебільшого тварин використовували для виявлення мін, тепер навчають пошуково-рятувальним операціям
24.12.2021, 07:04
Життя
Звірі дуже гостро відчувають наближення свого кінця на цьому світі, особливо, якщо він настає не з їхньої власної волі.
14.10.2021, 10:25
Життя
На початку минулого століття популяція виду скоротилася до 50-200 особин
15.06.2021, 14:45
Життя
Співробітники Міжнародного союзу охорони природи б'ють на сполох через зменшення популяції слонів на "чорному континенті".
03.04.2021, 08:01