Японські дайвери виявили гігантського кальмара

16 січня, 17:28
Японські дайвери виявили гігантського кальмара
Фото: google

Пара, яка пірнала біля узбережжя Японського моря, зробила рідкісні зображення гігантського кальмара.

Танака Йосуке та його дружина Мікі помітили істоту на поверхні води поблизу півострова Некодзакі в місті Тойока, префектура Хіого, на заході Японії. Подружжя є інструкторами з підводного плавання з цього регіону.

Дайвери кажуть, що кальмар був приблизно 2,5 метри в довжину. Він плавав, повільно рухаючи своїми довгими щупальцями. Йосуке сказав, що був здивований, побачивши таку величезну істоту в океані. Мікі повідомила, що пливла поруч, захоплюючись зйомкою відео. Вона сказала, що була рада бути в межах досяжності кальмара, хоча його величезні очі викликали у неї страх.

Почесний дослідник Кубодера Цунемі з Національного наукового музею зазначив, що, судячи з його розміру, кальмар, швидше за все, був зрілим, йому було 1 або 2 роки. За його словами, таких істот можна помітити кілька разів на рік на узбережжі Японського моря. Кубодера очікує, що збільшення кількості подібних спостережень може сприяти дослідженню екології гігантського кальмара.

Читайте також:
Життя
Видалення кігтів непропорційно впливає на їхні м’язи порівняно з їхніми меншими побратимами
02 серпня, 09:05
Життя
Британські науковці змогли встановити, що деякі кенгуру, які вимерли, могли не використовувати стрибки для пересування суходолом.
23 червня, 16:00
Життя
Дорослі коні часто можуть спати лише 5 годин на день, і більшу частину цього сну вони можуть отримати стоячи.
07 червня, 12:15
Світ
У дику природу материкової Австралії повернувся раніше втрачений вид тварин – беттонґи, які схожі на кенгуру, але мають розмір кролика.
22 травня, 20:41
Життя
Серед вітчизняних громадян, які займаються рільництвом і землеробством від совєцьких часів лишилося жорстоке ставлення природи.
01 травня, 21:19
Життя
А чи знали ви, що в індіанських культурах Америки вовк – провідна тотемна істота, як, до слова, й у тюркських народів Євразії.
05 березня, 21:29