Єрмак перебуває в СІЗО, де йому проплатили камеру — «Суспільне»

КРИМІНАЛ
14 травня, 20:21
Єрмак перебуває в СІЗО, де йому проплатили камеру — «Суспільне»

Андрій Єрмак, якого нещодавно відправили під варту, перебуває в платній камері слідчого ізолятора.

Про це його адвокат Ігор Фомін сказав в етері «Суспільне Новини».

Ведуча згадала слова журналіста Михайла Ткача про те, що Єрмак перебуває в СІЗО, але не в камері, а в одному з кабінетів. Фомін заявив, що не може підтвердити, чи перебуває Єрмак у камері чи в іншому приміщенні СІЗО.

«Жодна людина не знає, де розміщений [Єрмак]. Це ненормально. Я знаю, що ми йому проплатили там камеру, мабуть, він там. Я особисто проплатив», — каже адвокат.

Фомін розповів, що люди перераховують гроші, щоб зібрати заставу Андрію Єрмаку (140 мільйонів гривень), проте, мовляв, не знає, скільки вже зібрали. Він каже, що «має надію на принаймні 50% суми».

Читайте також:
Політика
Угорський «вотчдог» звертає увагу на одну групу компаній, яка останні роки правління Орбана вигравала більшість тендерів.
вчора, 11:15
Політика
Днями СБУ навідалося до бізнесмена Василя Веселого.
13 червня, 20:14
Кримінал
Як Гладій заробляє на розкраданні надр Полтавщини.
13 червня, 13:52
Кримінал
ВАКС продовжив термін тримання під вартою ексміністра енергетики Германа Галущенка, але зменшив заставу до 150 мільйонів гривень.
12 червня, 16:47
Кримінал
Маніпуляції, тиск на НАБУ та новий законопроєкт.
12 червня, 15:25
Кримінал
Після оголошення рішення Бражника взяли під варту безпосередньо в залі суду.
11 червня, 19:25