Єрмак перебуває в СІЗО, де йому проплатили камеру — «Суспільне»

КРИМІНАЛ
14 травня, 20:21
Єрмак перебуває в СІЗО, де йому проплатили камеру — «Суспільне»

Андрій Єрмак, якого нещодавно відправили під варту, перебуває в платній камері слідчого ізолятора.

Про це його адвокат Ігор Фомін сказав в етері «Суспільне Новини».

Ведуча згадала слова журналіста Михайла Ткача про те, що Єрмак перебуває в СІЗО, але не в камері, а в одному з кабінетів. Фомін заявив, що не може підтвердити, чи перебуває Єрмак у камері чи в іншому приміщенні СІЗО.

«Жодна людина не знає, де розміщений [Єрмак]. Це ненормально. Я знаю, що ми йому проплатили там камеру, мабуть, він там. Я особисто проплатив», — каже адвокат.

Фомін розповів, що люди перераховують гроші, щоб зібрати заставу Андрію Єрмаку (140 мільйонів гривень), проте, мовляв, не знає, скільки вже зібрали. Він каже, що «має надію на принаймні 50% суми».

Читайте також:
Кримінал
«Схеми» дізналися, хто це зробив.
вчора, 19:43
Кримінал
У чому підозрюють депутата Сергія Бєлашова.
вчора, 12:00
Новини
Колишнього комерційного директора «Укргазвидобування» Максима Горбатюка затримали за розтрату 62 мільйонів гривень.
вчора, 10:00
Кримінал
Апеляційна палата направила справу на новий розгляд до суду першої інстанції.
25 червня, 18:59
Кримінал
Правоохоронці навідалися до майданчика Хмельницької АЕС, там тривають слідчі дії.
25 червня, 11:14
Кримінал
У ексочільника «Агентства місцевих доріг Полтавської області» конфісконо нерухоме майно набуте злочинним шляхом.
25 червня, 10:25