Євроатлантична інтеграція України — запорука континентальної безпеки

ПОЛІТИКА
15.12.2023, 14:36
Євроатлантична інтеграція України — запорука континентальної безпеки
Фото: Twitter

Київ роками був надійним партнером Брюсселя й усіх своїх західних сусідів. Нині настала черга перейти на вищий щабель союзницьких відносин.

Про це вранці 15 грудня після вчорашнього доленосного рішення Європейської комісії заявив голова парламенту Фінляндії Юссі Галла-аго. Спікер Едускунти наголошує, інтеграція України в євроатлантичні структури так само важлива для Заходу, як і для України.

Зі слів Юссі Галла-аго, процес членства в Європейському союзі сам по собі дає Україні сильний стимул запроваджувати нові та покращувати вже поточні реформи, необхідні країні, щоби бути сильнішою країною. Україна довела, що є частиною великої європейської родини.

«Україна має бути внутрішньо сильною країною, тому що внутрішньо слабка Україна була і буде привабливою мішенню для російської гібридної та традиційної агресії, що ми спостерігаємо нині. Слабка Україна була б постійною проблемою для Європи. Процес членства має ґрунтуватися на взаємній довірі: якщо Україна досягне прогресу, процес буде просуватися; і процес просувається лише за умови прогресу. Не менш важливо інтегрувати Україну у НАТО.

Навіть, якщо цього разу росія зазнає поразки, нова війна буде лише питанням часу, якщо Україна не буде убезпечена континентальною парасолькою, яку росія сприймає серйозно і не буде оскаржувати. Те, що Україна є країною у стані війни, є поганим аргументом проти членства. Якщо ж НАТО категорично відмовляється приймати країни, які перебувають у стані війни, це дає росії стимул влаштовувати війну в будь-якій країні, яка не хоче вступати до НАТО. Гадаю, НАТО має наслідувати приклад ЄС», — зазначив голова фінляндського парламенту.

Окремо медіаагенція «Останній Бастіон» уточнює, що Україною росія не планує обмежуватися, навіть частково поглинувши наші окуповані території. Тож наступними цілями Москви стануть сусіди по Балто-Скандинавському регіону: від Фінляндії до Румунії. 

Євроатлантична інтеграція України — запорука континентальної безпеки_1
Читайте також:
Політика
Відомий голлівудський актор, режисер і продюсер італійського походження закликав американців не голосувати за попередника Джозефа Байдена.
03 березня, 09:37
Політика
Американці, яким слід було б краще знати, що робити, вибирають страх, а не Конституцію. Вони знаходять виправдання для ігнорування законів.
18 січня, 19:04
Політика
Кілька годин тому Володимир Зеленський прибув до Вашинґтону. Він має виголосити промову перед Сенатом.
21.09.2023, 18:27
Опінії
У ситуації, в якій опинився волею долі наш народ, прості та швидкі рішення – не вихід. Це радше відкладена на потім катастрофа...
13.08.2023, 20:38
Політика
Головний проукраїнський політик північноєвропейської країни та щирий фінський націоналіст Юссі Галла-аго вже висунув свою кандидатуру.
08.07.2023, 17:13
Блоги
Всевишній завжди дає нам можливість і свободу вибору, сподіваючися, що ми зробимо правильно. Але вибір усе одне за нами.
08.07.2023, 16:01