«Європейська Солідарність»: РНБО – виключно консультативний орґан

ПОЛІТИКА
13 серпня, 10:26
«Європейська Солідарність»: РНБО – виключно консультативний орґан

Усе, до чого торкається рука "зеленої" влади, перетворюється на жахливу імітацію; доведено однією російською торговою мережею.

Таку думку на своїй сторінці у Facebook висловив представник політичної сили "Європейська Солідарність" і колумніст "Останнього Бастіону" Ігор Артюшенко.

За словами однопартійця Петра Порошенка, особисто Володимир Зеленський власною некомпетентністю перетворив Раду з національної безпеки та оборони на черговий піар-проєкт "слуг народу".

«Будьмо правдивими, штучно розпіарене РНБО – це виключно консультативний орґан. Це має бути невелике коло професіоналів, які в складні хвилини радять головнокомандувачу як діяти в тій чи іншій ситуації, пов'язаній з державною безпекою. Але такі рішення вводяться в дію особистим підписом президента, а це означає, що за них і відповідає особисто Зеленський. Перетворивши РНБО на авторитарний цирк, Зеленський позбавив себе ефективного дорадчого орґану і, таким чином, тільки погіршив обороноздатність країни», – написав Ігор Артюшенко.

Опозиційний політик переконаний, добре схарактеризувати роботу РНБО може теперішня популістська риторика влади щодо уявної боротьби з оліґархами та аґентами Кремля, якими, приміром, є Ігор Коломойський і Андрій Деркач.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями сáме "шалений принтер" РНБО призначив корупціонера і ексрегіонала Юрія Васькова на посаду заступника міністра інфраструктури Олександра Кубракова.

Читайте також:
Якби ж її допустили до «тєла»! Був би ще той переполох. А так – історія пішла іншим манівцем.
22 жовтня, 09:36
До трансформації COVID-19 на DELTA-21.
19 жовтня, 09:24
Навіть шведи побачили профанацію Зе-команди у боротьбі з олігархами; що вже казати про пересічних українців.
14 жовтня, 13:42
Біда України у тому, що нею керують ті, кому вона не потрібна
08 жовтня, 12:23
В Україні зріс рівень контрабанди, а все через те, що у команді Володимира Зеленського всі однім миром мазані.
06 жовтня, 12:28
Над зеленою болотяною тванню – лопаються бульбашки метану...
02 жовтня, 16:45