Європол викрив злочинців, які намагалися продати українських біженців у рабство

КРИМІНАЛ
24 червня, 08:54
Європол викрив злочинців, які намагалися продати українських біженців у рабство

Торгівцям людьми, які діяли у змові під виглядом волонтерів у соціальних мережах, завадили спрямувати українок із дітьми у тенета сутенерів.

Про попередні результати масштабного розслідування повідомила пресслужба на офіційному сайті Європолу, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що адміністратори однієї з неназваних інтернет-платформ, де навмисно розшукували українських біженців, намагалися продати наших громадян (вимушених переселенців – прим. ред.) у сексуальне і трудове рабство.

Викрити злочинну мережу вдалося завдяки координації правоохоронців із 13 країн Європейського союзу (Австрії, Кіпру, Данії, Німеччини, Угорщини, Італії, Латвії, Литви, Нідерландів, Портуґалії, Румунії, Словенії, Іспанії) та Великої Британії.

«Наші слідчі виявили спроби заманити жертв пропозиціями "фотосесій", обіцянками "світлого майбутнього", що могло призвести до сексуального рабства та трудової експлуатації. У результаті виявлено 9 підозрюваних у торгівлі людьми та ідентифіковано 9 можливих жертв. Розпочато 15 розслідувань за відповідними кримінальними статтями», – прокоментували ситуацію у пресслужбі Європолу.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Міністерство юстиції США пообіцяло Україні допомогти знайти, ідентифікувати та покарати ініціаторів і виконавців здійснення актів геноциду українського народу.

Читайте також:
Світ
Кібератаку приписують російському угрупованню Killnet
01 травня, 16:45
Світ
Посольство комуністичного Китаю у Таллінні займається незаконним збиранням адрес електронної пошти естонських громадян.
17 лютого, 08:33
Кримінал
Люди стають жертвами злочинів через недотримання найпростіших правил безпеки
16 лютого, 16:14
Світ
Зловмисники могли отримати доступ до службової інформації
07 лютого, 16:25
Кримінал
"Модифіковані" касові апарати були встановлені у торгових центрах
03 лютого, 10:13
Новини
Йде розсилка з судових серверів
30 січня, 08:41