З Адама Кадирова роблять нового ґауляйтера окупованої Чечні

СВІТ
05.11.2023, 08:42
З Адама Кадирова роблять нового ґауляйтера окупованої Чечні

Свого першого росіянина він побив раніше за батька, у 15 років. Певно далі тільки вбивство, яке спланує сам Рамзан Ахматович.

Такі відомості оприлюднили журналісти-розслідувачі з видання «Idel.Реалии». З'ясувалося, що днями Адама Рамзановича Кадирова призначили на посаду начальника відділу безпеки голови Чечні; до нього ніхто з неповнолітніх подібні посади ніхто не обіймав.

Місяць тому Кадиров-молодший отримав звання «Героя Чечні». Пізніше його публічно  нагородили другим за значущістю орденом Республіки Татарстану «Дуслік» з уточненням — «за значний внесок у зміцнення міжнаціонального та міжконфесійного миру та злагоди».

Теперішнє маріонеткове керівництво окупованої з початку 2000-х років росіянами Чечні просило багато кавказьких республік «підтримати» Адама Кадирова, з якого батько — Рамзан Ахматович — відверто ліпить свого наступника. Проте влада Адиґеї та Кабардино-Балкарії відмовилися присуджувати йому свої національні нагороди, на відміну від сусіднього Дагестану.

Між тим, як раніше вже поділяв Останній Бастіон, по знищенню потенційного політичного конкурента в особі Євгєнія Прігожина у Кремлі почали приглядатися до ручного піхотинця з Грозного. Тож, аби не опинитися в опалі у бункерного діда і його оточення Рамзан Кадиров зробив «хід конем».

Читайте також:
Кримінал
Друг путіна, послідовний прибічник ХАМАС і однодумець Лули да Силви на посаді колумбійського президента у центрі скандалу. Причина — кокаїн!
вчора, 19:22
Кримінал
У той час, поки одні мешканці обласного центру оговтувалися після трагедії, інші намагалися нажитися. Поліція у ситуацію не втручалася.
19 червня, 12:29
Кримінал
Нащадки катів ЧК-ОГПУ-НКВД-МГБ-КГБ досі мають владу в Україні. Але місця їхнього зосередження обмежені колючим дротом і високим парканом.
31 травня, 07:18
Політика
Ухвалений й неодноразово редагований внутрішніми ворогами Основний Закон покликаний зробити з титульної нації меншість. Це ганьба!
18 квітня, 07:09
Полтава
Чиновники та депутати вирішили не чекати на завершення війни проти РФ, а роздерибанити надра тут і зараз. Громаду ж ніхто, звісно, не питав.
17 квітня, 12:23
Полтава
Обранці почали гризтися через наближеність до бюджету. Жителям Диканьки не позаздриш, можновладці на них знову наплювали.
11 квітня, 07:11