З Адама Кадирова роблять нового ґауляйтера окупованої Чечні

СВІТ
05.11.2023, 08:42
З Адама Кадирова роблять нового ґауляйтера окупованої Чечні

Свого першого росіянина він побив раніше за батька, у 15 років. Певно далі тільки вбивство, яке спланує сам Рамзан Ахматович.

Такі відомості оприлюднили журналісти-розслідувачі з видання «Idel.Реалии». З'ясувалося, що днями Адама Рамзановича Кадирова призначили на посаду начальника відділу безпеки голови Чечні; до нього ніхто з неповнолітніх подібні посади ніхто не обіймав.

Місяць тому Кадиров-молодший отримав звання «Героя Чечні». Пізніше його публічно  нагородили другим за значущістю орденом Республіки Татарстану «Дуслік» з уточненням — «за значний внесок у зміцнення міжнаціонального та міжконфесійного миру та злагоди».

Теперішнє маріонеткове керівництво окупованої з початку 2000-х років росіянами Чечні просило багато кавказьких республік «підтримати» Адама Кадирова, з якого батько — Рамзан Ахматович — відверто ліпить свого наступника. Проте влада Адиґеї та Кабардино-Балкарії відмовилися присуджувати йому свої національні нагороди, на відміну від сусіднього Дагестану.

Між тим, як раніше вже поділяв Останній Бастіон, по знищенню потенційного політичного конкурента в особі Євгєнія Прігожина у Кремлі почали приглядатися до ручного піхотинця з Грозного. Тож, аби не опинитися в опалі у бункерного діда і його оточення Рамзан Кадиров зробив «хід конем».

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Правда завжди стає публічною, а брехня згодом тьмяніє. Про це мали б знати ті, хто стоять у керма сіоністської та рашистської пропаганди.
08.12.2023, 19:57
Світ
Для того, щоби висмоктувати ресурси зі США, сіоністський режим створив цілу агентурну мережу. Її учасники тиснуть на чиновників і політиків.
28.11.2023, 21:49
Політика
Кіоскерам і комедіантам з Банкової чхати на українську націю й українську державу. Їм важливі політичні рейтинги та хрускіт валюти у кишені.
27.11.2023, 16:23
Світ
Сіоністський режим не обирає національності своїх жертв. Для нього і палестинці, і євреї однаково підходять на роль жертви терору.
06.11.2023, 14:37
Політика
Мета голови президентської партії "Слуга народу" вельми утилітарна: прикрити свою брехню і корупційну змову з керівництвом НАЗК.
14.09.2023, 18:56
Кримінал
По відновленню державної самостійності у 1991 році правоохоронні органи не були створені наново, як у країнах Балтії, а лише "реформовані".
02.09.2023, 20:03