З ВОГНЮ ТА ПОПЕЛУ ДО НОВИХ ЗВИТЯГ !

28.07.2023, 18:00
З ВОГНЮ ТА ПОПЕЛУ ДО НОВИХ ЗВИТЯГ !

Командування ДУК ПС прийняло рішення про розгортання в областях представництв ВГО "Добровольчий Український Корпус"

З початку повномасштабного вторгнення, Добровольчий Український Корпус "Правий сектор" (ДУК ПС) продовжив свою боротьбу в лавах Збройних сил України.

На даний час - це наша 67 ОМБр "ДУК", яка вогнем та залізом нищить ворога на фронті.

Всі зусилля командири та бійці кинули на формування підрозділів, їхнє забезпечення та безпосередню бойову роботу.

В тилу залишилось багато прихильників ДУК ПС, волонтерів, які своїми стараннями допомагають Корпусу, а також вже поранених бійців, котрі не можуть виконувати бойові завдання.

Враховуючи це, Командування ДУК ПС прийняло рішення про розгортання в областях представництв Всеукраїнської громадської організації "Добровольчий Український Корпус".

До повномасштабного вторгнення, у кожній області діяли резервні сотні ДУК ПС, які були центром тяжіння для наших воїнів, котрі стали сталевим стержнем бригади.

Тепер наші бійці та прихильники зможуть організуватися для роботи за межами фронту під Стягом легендарного ДУК ПС.

Надалі ми будемо публікувати контакти представників нашої Організації, щоб залучати небайдужих Українців до всебічної боротьби на всіх фронтах.

Наша діяльність спрямована на:

  • популяризацію військової справи;
  • підготовку молоді до захисту України в умовах збройної агресії;
  • сприяння пораненим;
  • підтримку фронту.

Наша мета - тотальна перемога над російською недоімперією та відродження Держави.

Наш контакт: komkor14@gmail.com

Командир ДУК ПС Андрій Стемпіцький (Летун)

Читайте також:
Історія
В архіві Служби зовнішньої розвідки України знайдено рукописний варіант останнього звіту Головного командира УПА Романа Шухевича
06:05
Війна
«Шахеди» не завадили: у Кременчуці стартував триденний військовий вишкіл.
вчора, 14:00
Опінії
Держава відсутня. Хто насправді тримає небо і фронт?
вчора, 10:05
Війна
«Залізні коні» повертаються на фронт
23 червня, 13:23
Війна
Волонтерський десант із Сарн знову на передовій допомоги.
21 червня, 10:06
Війна
Попри обстріли: у Кременчуці відбувся тренінг ОУМ «ГРІМ» імені Тараса Бобанича
17 червня, 15:17