За Авдіївкою відсутні друга і третя лінії оборони?

ВІЙНА
16 лютого, 20:30
За Авдіївкою відсутні друга і третя лінії оборони?

Прохання до адептів паніки та посипання попелом голови: сидіть рівно, намотавши соплі на кулак! Сльози нашим захисникам не допоможуть.

Фотографи Ліберови, відвідавши Авдіївку, були вкрай здивовані відсутністю на цьому напрямку другої лінії оборони (про третю та четверту годі й казати). Наївні люди, на інших напрямках і перша лінія оборони будувалась далеко на завжди.

А з флангів, звідкіля, як правило, наступав противник, уникаючи лобових атак — так взагалі майже ніколи.

Кажуть, що відмова від спорудження ліній оборони — це відкриття у військовій науці, зроблене одним українським полководцем під час навчання в аспірантурі Чернігівської академії державної пенітенціарної служби. Так би мовити, асиметрична відповідь застарілій концепції оборони.

Тій концепції, яку росія використовувала при спорудженні «лінії Суровікіна» з мінними полями та забраними в бетон опорними пунктами. Власне, так переможемо! (Ніт!).

Українські лінії оборони станом на 1 лютого 2024 року
Українські лінії оборони станом на 1 лютого 2024 року
Автор : Володимир Бойко
Читайте також:
Війна
Російський загарбницький контингент планує вийти на оперативний простір у Донеччини до кінця квітня. Епіцентр подій — містечко Часів Яр.
14 квітня, 19:49
Війна
Писано по гарячих слідах, поки відхід Сил оборони України з Авдіївки не спогади, а реальність позаминулої ночі.
20 лютого, 07:16
Війна
Промисловий населений пункт по сусідству з окупованим Донецьком майже 10 років чинить спротив російській агресії. Ситуація там напружена.
11 лютого, 10:26
Війна
За минулу добу українські захисники відбили понад 20 ворожих атак на Авдіївському напрямку. На Східному фронті знову гаряче як ніколи досі.
24.11.2023, 11:04
Війна
Українські захисники показали, як ювелірно проріджують нескінченний потік окупантів. Донеччина ніяк не хоче коритися росіянам.
23.11.2023, 20:00
Війна
Місто, якого вже немає. Місто, де розстріляні артилерією, танками та авіацією безлюдні багатоповерхівки стали нагадуванням про війну.
17.11.2023, 16:34