За ким дзвонить дзвін апокаліпсиса?

ВІЙНА
06.11.2022, 08:01
За ким дзвонить дзвін апокаліпсиса?

Історія України у війні цивілізації проти дикунства налічує не одну тисячу років.

Від невідомих подій, ще до Русі, коли наші пращури побудували тисячі кілометрів укріплень, знаних як Змієві вали, так і подальше стримання дикунських орд століттями.

І якщо подивитися ширше, то зараз триває війна не просто за незалежність і соборність нашої держави, а загальна світова війна демократії проти диктатури, цивілізації проти дикунства, де ключову роль відіграє саме Україна.

Україна та цивілізований світ – з однієї сторони, натомість росія та всі диктатури – з іншої.

Так, Північна Корея постачає снаряди та боєприпаси до РФ, Іран – безпілотніки-камікадзе та ракети, комуністичний Китай підтримує дипломатично та економічно тощо.

І якщо бойові дії проходять лише на території України, то в цілому ця світова війна йде на всіх фронтах – економічному (санкції та обмеження), промисловому, інформаційному, дипломатичному, геополітичному і навіть у спортивній площині.

Жодна країна не знаходиться осторонь і більшість вже обрали сторону!

У цьому контексті дивує, що Україна досі має дипломатичні відносини з Іраном, а на товари та продукцію, походженням з Ірану не накладено ембарго.

Жодні попереджувальні обмеження, наприклад, тарифні на імпорт товарів чи обмеження щодо інвестицій не запроваджені щодо Китаю.

Невже влада так і не навчилася бути суб'єктом зовнішньої політики, і навіть попри війну провінційність та меншовартість не дозволяють дивитися на події трошки ширше?..

Автор : НВР "Правий сектор"
Читайте також:
Політика
У Пентагоні зазначили, що коментарі Мініхана "не відображають точку зору Міністерства оборони США щодо Китаю".
вчора, 11:50
Опінії
На Заході все частіше поряд із військової й економічної допомоги Україні говорять про повоєнний баланс. Тобто, як унеможливити нову війну.
вчора, 08:37
Світ
Влада США з'ясувала, що Китай надає рф нелетальну військову допомогу й економічну підтримку.
25 січня, 15:04
Війна
Широкомасштабна війна, розпочата Владіміром Путіним проти України, мала стати головним досягненням кремлівського бункерного щура.
24 січня, 17:27
Світ
Постнацистська огида до війни та відданість сприянню миру шляхом взаємодії поєднується зі старою пристрастю до росії
23 січня, 13:05
Світ
“Якби нам поставили це питання, ми б не заперечували"
23 січня, 09:20