Захід не хоче перемоги України, – генерал Бен Годжес

ВІЙНА
20 серпня, 18:13
Захід не хоче перемоги України, – генерал Бен Годжес
Фото: Google

Колишній командувач сухопутних військ США в Європі розкритикував Вашинґтон і Берлін за брак рішучої підтримки Києва у війні проти Москви.

Про це йдеться в інтерв'ю відставного американського генерал-лейтенанта Бена Годжеса впливовому німецькому виданню"Der Tagesspiegel", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Авторитетний і досвідчений військовик засумнівався у бажанні урядів низки західних країн, перш за все США та ФРН, сприяти якнайшвидшому завершенню конфлікту перемогою України.

«Чи хоче Захід перемоги України? Моя віра зникає. Пізнє рішення США схвалити відправку в Україну винищувачів "F-16" із Нідерландів та Данії. Це дуже пізно і це сигнал для Росії, яка розуміє, що можна й надалі не припиняти свою агресію, масштабувати її. Тривале зволікання перед цим кроком – це приклад відсутності рішучості допомогти Україні перемогти», – зазначив генерал-лейтенант Годжес.

Своєю чергою, переконаний авторитетний американський військовик, Берлін свідомо зволікає з наданням Києву крилатих ракет великої дальності типу "Taurus", адже  це є виключно політичним рішенням однієї особи – канцлера Олафа Шольца.

«У разі провалу контрнаступу України уряди США та Німеччини мають понести відповідальність. Однак невдачі можна уникнути, якщо обидві ці країни вдадуться до рішучих дій уже зараз, вважає він. Вирішальним фактором успіху для Збройних Сил України є здатність завдавати точних ударів на дальній відстані, бо тоді росіяни не зможуть утримати Крим.

Переконаний, у цьому випадку ситуація на окупованому РФ півострові стала б надто небезпечною для Чорноморського флотилії та Військово-повітряних сил РФ, аби продовжувати діяти там. Високоточна зброя посприяла б знищенню російської артилерії, логістичної та транспортної інфраструктури. Але її свідомо не дають Києву, і я вважаю це великою помилкою Заходу», – додав Бен Годжес.

Між тим, як раніше вже інформувала медіаагенція "Останній Бастіон", наші захисники активно просуваються на Запорізькому, Маріупольському і Бахмутському напрямку, натомість росіяни штурмують решту ділянок.

Читайте також:
Політика
Кров і ґрунт — це наче свого роду нація і держава. Власне і держава, і нація є двома нерозривними та взаємообумовленими сутностями.
21 листопада, 12:24
Історія
105 років і 2 дні як (у теорії) скінчилася Перша світова, відома ще як «Велика війна». Вона мала покінчити з усіма війнами, але не склалося.
15 листопада, 16:26
Війна
На підступах до окупованого з 2014 року Донецька у ворога не буде перемоги, подібної на Бахмут. Сотні росіян марно лягли у мерзлу землю.
24 жовтня, 15:43
Війна
Україна не буде європейським Ізраїлем, адже для цього немає достатніх підстав. Хіба що, єдина схожість — сусідство з одвічним ворогом.
07 жовтня, 19:27
Війна
Завищені очікування затьмарені Херсонською офензивою не справдилися на Запорізькому напрямку. Контрнаступ заливається кров'ю...
04 жовтня, 18:26
Світ
Певні, що відповідь на це наболіле для всього світу питання вас здивує і приголомшить водночас!..
06 серпня, 18:44