3 нові можливі сценарії розвитку подій на фронтах в України

ВІЙНА
19.08.2023, 16:48
3 нові можливі сценарії розвитку подій на фронтах в України
Фото: Die Welt

Наші захисники активно просуваються на Запорізькому, Маріупольському і Бахмутському напрямку, натомість росіяни штурмують решту ділянок.

Про це у прямому етері впливового німецького телеканалу "Welt TV" заявив заступник головного редактора видання "Bild" пан Пауль Ронцгаймер, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

З його слів, в української влади немає ілюзій щодо швидкої перемоги над окупантами, нібито і Офіс Президента, і Міністерство оборони, і Генеральний штаб налаштовані впроваджувати реалістичні, а не оптимістичні сценарії, бо ворог сильний та чисельний.

Пауль Ронцгаймер наголосив, «те, що вдалося побачити, почути та власній шкурі відчути у Києві та на Донбасі говорить про одне: в українського військово-політичного керівництва прямо зараз на столі лежать 3 можливі сценарії розвитку подій на полі бою. Перерахую та прокоментую їх таким чином:

  • Перше – боротися далі без переговорів із РФ. За моїми даними, зараз влада України не хоче прогинатися під тиском, планує подальший наступ і зберігає тверезий погляд на ситуацію. Якщо цьогоріч не вдасться здійснити прорив, Київ планує ще один контрнаступ навесні 2024 року.
  • Друге – на тлі боротьби розпочати переговори. Хоча раніше Володимир Зеленський неодноразово говорив, що відмовляється від перемовин із РФ. Згідно з соціологічними опитуваннями, 72% українців зараз також проти переговорів.
  • Третє – зупинити контрнаступ. Я певен, що у цьому випадку російська армія перейде з оборони у наступ і займе нові території, зокрема у Харківській області. І це дуже жахливий сценарій».

Крім того, як неодноразово вже інформувала медіаагенція "Останній Бастіон", станом на тепер військово-політичне керівництво РФ збирає ресурси для тривалої війни на виснаження не тільки проти України.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Ресурсна федерація московії цілком здатна «блискавично» захопити Естонію, Латвію та Литву. Питання лише у тому, коли це станеться.
11 лютого, 16:31
Війна
Кремлівський агресор не вгомониться, доки не підкорить усю Україну. Але наразі для цього окупантам усе ще бракує сил і засобів.
04 лютого, 14:53
Економіка
Великі гроші — велика спокуса і великі амбіції. А їх, як відомо, не бракує китайському комуністичному диктаторові Сі Цзіньпіну.
10 січня, 19:06
Світ
На тлі загострення геополітичної ситуації, Вашинґтон і Пекін утримуються від конфронтації. Дві наддержави хочуть і надалі ділити світ потай.
04 січня, 20:32
Війна
Німецькі журналісти не лякають, а попереджують європейців про реальну загрозу зі Сходу. Те саме раніше постійно робив і «Останній Бастіон».
24.12.2023, 15:31
Війна
Західна допомога українцям у боротьбі проти агресора слабне через слабкість самого Заходу. Ціна втрати України буде для світу зависокою.
18.12.2023, 14:43