Завдання кожного: докласти максимум зусиль для спільної перемоги, – польський доброволець ТрО ЗСУ

ВІЙНА
05 липня, 18:48
Завдання кожного: докласти максимум зусиль для спільної перемоги, – польський доброволець ТрО ЗСУ

Український народ – звитяжний, довівши всьому світові своє бажання боротися за власну свободу і державність проти чисельнішого ворога.

Про це заявив етнічний поляк на позивний "Мазур", який воює за Україну, інформує медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на пресслужбу Територіальної оборони Збройних Сил.

Доброволець переконаний у перемозі над російським окупаційно-терористичним контингентом, але не приховує, що дасться вона всім нам великою ціною.

«Народився я не у Дніпрі, але... Але це мій дім. Україна – моя Батьківщина. Чому я маю кудись тікати та поневірятися на чужині? Тому я вступив до Окремої бригади Сил територіальної оборони міста Дніпро. Нам треба зібрати всю волю у кулак та стояти непорушно! Війна не закінчиться сьогодні, завтра чи післязавтра. Однак я знаю, що вона закінчиться нашою перемогою», – стверджує "Мазур".

Водночас польський боєць ТрО ЗСУ додав, що після завершення війни він планує повернутися до свого звичного життя та роботи, сприяючи розвитку нашої держави.

Своєю чергою, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", що етнічний угорець з Ужгорода воює за Україну й одночасно проводить фронтові лекції для студентства.

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Україні буде важко, але навіть повна мобілізація не допоможе Кремлю. Просто всім нам слід ще більше допомагати своїм захисникам.
24 вересня, 19:05
Опінії
Якщо у нас у країні з'явиться більше воїнів і менше потенційних жертв, то ізюмські та бучанські мученики померли не дарма.
20 вересня, 09:24
Виміри
Сім'я Анатолія Степановича Мельника з першого дня війни опікується військовими, які захищають Україну від російської навали
19 вересня, 18:25
Історія
75 років тому у Києві народився маловідомий нині український правозахисник, літературознавець і перекладач, якого закатували окупанти.
17 вересня, 20:00
Опінії
Вся нація повинна стати ЗСУ і вести боротьбу за незалежність.
16 вересня, 13:05
Опінії
Колесо добрих новин перекотилося поверхнею води на лівий берег річки Оскіл. І за результатами дня низку населених пунктів звільнено.
13 вересня, 19:27