Заводи «Укрспирту» готуються продати до кінця літа – ФДМУ

ЕКОНОМІКА
16.07.2020, 18:40
Заводи «Укрспирту» готуються продати до кінця літа – ФДМУ
Фото: bastion.tv

На приватизацію вже передані 12 спиртзаводів концерну.

Фонд державного майна України планує виставити на продаж спиртзаводи, що входять до складу держпідприємства «Укрспирт», вже наприкінці літа поточного року.

Про це повідомила прес-служба Укрспирту» з посиланням на заступника голови ФДМУ Тараса Єлейко. 

За його словами, «Укрспирт» через Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства передав у список на приватизацію 12 спиртзаводів.

«Думаю, що ми їх максимально швидко виставимо на продаж, тим більше, уряд найближчим часом має затвердити відповідну програму... Зараз ми формуємо умови приватизації: згідно із законом, ми повинні зберегти певну кількість працівників, включити інвестиційні зобов'язання тощо. Думаю, вже до кінця літа зможемо оголосити перші аукціони», – наводяться в повідомленні слова Єлейко.

Зазначається, що до складу держпідприємства «Укрспирт» входить 41 виробничий майданчик. А продаж концерну чиновники мотивують його збитковістю.

Разом з тим, нещодавно на ДП «Укрспирт» повідомляли, що запустили у роботу додатково 4 заводи через підвищений попит на медичний спирт у зв’язку з поширенням вірусу COVID-19 (коронавірусу). І, відповідно, мова може йти про рекордні прибутки.

Нагадаємо, ми повідомляли, що Держгеонадра віддали соратнику Януковича стратегічне державне підприємство КП «Кіровгеологія», яке володіє всією секретною інформацією щодо покладів особливо рідкісних і цінних копалин.

Також ми повідомляли, що за останній рік, під прикриттям новин про коронавірус, уряд передав на приватизацію більш як 900 державних підприємств, більшість з яких – прибуткові.

Окрім того, ми повідомляли, що Держгеонадра почали розпродавати бурштинові родовища.

Читайте також:
Опінії
Профспілки державного залізничного монополіста України нарешті прокинулися. Робітники організовують страйк.
12.10.2021, 14:00
Політика
Деякі установи вітчизняної пенітенціарної системи можуть включити до так званої проґрами великої приватизації державного майна.
22.07.2021, 13:38
Економіка
За яку команду грає Фонд держмайна?
26.02.2021, 19:15
Полтава
Наближена до Ігоря Сірика організація "Сльози милосердя" хоче приватизувати будинок №10 по вулиці Пилипа Орлика в історичному центрі міста.
23.12.2020, 11:57
Полтава
Прокуратура повернула у державну власність майновий комплекс вартістю у 280 мільйонів гривень.
03.11.2020, 13:50
Економіка
«Кожен українець – інвестор!», – не без гумору наголошують у Фонді державного майна.
31.07.2020, 19:31