Зе-банда у стилі Януковича знищує місцеве самоврядування

ПОЛІТИКА
08.11.2021, 09:23
Зе-банда у стилі Януковича знищує місцеве самоврядування

"Президент Голобородько" і його вірні "слуги неукраїнського народу" остаточно зняли маски, показавши своє справжнє нутро.

Таку думку з трибуни Київської міської ради висловив опозиційний депутат і громадсько-політичний Сергій Таран, інформує агенція "Останній Бастіон".

Він переконаний, що "слуги" скасовують децентралізацію, адже ця реформа не тільки стала в Україні справжньою альтернативою федералізації, але й спричинилася до наповнення місцевих бюджетів, непідконтрольних центральній владі на чолі з президентом.

Читайте також:

«У Верховній Раді розглядається законопроєкт про внесення змін до Бюджетного кодексу України (№6062), який фактично скасовує фінансову децентралізацію. Для прикладу – 70% від продажу земель комунальної власності мають чомусь зараховуватися до Держбюджету, а не місцевого бюджету! А невикористана освітня субвенція має також вилучатися в держбюджет, замість того, щоби бути використаною на місцеві потреби. Якщо законопроєкт ухвалять, можна буде забути про спроможні громади, які будують лікарні, школи, дитячі садочки. Замість цього, із громад влада зробить чергових "цапів відбувайлів", які отримали повноваження, але "нічого не роблять". Так, як у Зеленського намагаються зараз зробити із високими тарифами», – зазначив Сергій Таран.

Депутат Київської міської ради підкреслив, що Зе-команда навмисно налаштовує українців проти місцевої влади, як свого часу робив Віктор Янукович і Партія регіонів, аби встановити диктатуру.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", Офіс Зеленського хоче мати повний контроль над всією Україною, а тому піде навіть на узурпацію влади.

Читайте також:
Голова держава як гарант Конституції не має права порушувати законодавство України у сфері децентралізації.
03.06.2020, 10:05
Перспективний план Полтавщини затверджено Кабінетом міністрів, він стосується упорядкування громад.
26.12.2019, 12:40
Які рішення у 2021 році було ухвалено на користь компаній Ахметова, Фірташа та інших
15:45
ТОВ «ФРЕНДС ПРО ТВ» отримає 20 млн за зйомки для Євробачення-2022
14:55
Про це заявив Ентоні Блінкен напередодні візиту в Київ
11:52
Родина Володимира Зеленського з державною охороною потай відпочила на тропічних островах посеред Індійського океану.
11:18