Зе-влада не хоче розвалу РФ

ПОЛІТИКА
28 серпня, 21:30
Зе-влада не хоче розвалу РФ
Фото: YouTube

Як і очікувалося, "мирний план Зеленського" не передбачає перемоги України над окупантом та неминучої дезінтеграції держави-агресорки.

Красномовним свідченням слугує проведена 28 серпня у Києві конференції під гучною назвою "Виклики для України та майбутнє російської імперії", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Захід організований народним депутатом Верховної Ради IX скликання від фракції "Слуга Народу" Олегом Дундою, якому Офіс Президента доручив вводити в оману представників поневолених Москвою націй, за підтримки Національної академії наук України.

Однак наперекір заявленій і напозір цілком добрій меті конференція не слугувала просуванню ідеї фрагментації теперішньої Росії на десятки суверенних держав в українському політичному та експертному середовищі.

Присутні авторитетні речники – Олексій Герань, Євген Магда, Павло Жовніренко, Ярослав Юрчишин та інші – у своїх виступах наголосили на "небезпеці актуалізувати тему розвалу РФ у державній політиці", бо західні партнери України відверто проти такого розвитку подій.

Фактично, конференція виглядала радше як інструмент самопрезентації окремих депутатів та експертів, але не просування конкретних ідей, сенсів і наративів стратегічно важливих майбутньої повоєнної Євразії.

Більшість учасників і гостей заходу не змогли предметно говорити про дезінтеграцію РФ, про національні рухи, тим паче про специфіку регіонів-"порохових діжок": Північний Кавказ, Поволжя чи Сибір.

І найприкріше, що ні організатори, ні модератори не надали слова лідерам корінних народів Росії, крім хіба ерзянського Інязора і чинного президента Ліги вільних націй Боляєня Сирєся, чий виступ свідомо обмежили трьома хвилинами.

Обговорення війни насправді екзистенційного типу відбулося в оборонній парадигмі, виключно реагування на стратегії Кремля, а поле для дій – територія України, чия місія не обмежується позицією "щита Європи", як вважають на Банковій.

Насамкінець "Останній Бастіон" закликає згадати, що українське сонце вже зійшло й тепер осяює шлях свободи поневоленим Москвою націям, які мають нарешті скинути імперське колоніальне ярмо.

Читайте також:
Політика
Путінізм давно вже у стані політичної агонії. Занепав, як і бункерний диктатор, який не відрізняється ні свіжістю обличчя, ні свіжістю ідей.
06 грудня, 06:01
Політика
Майбутнє кількох десятків вільних держав постросії залежать від української перемоги у війні. Захід мусить бути у цьому зацікавлений.
15 листопада, 06:51
Політика
Голова російської Служби зовнішньої розвідки (СВР рф) розуміє, що час розплати для Кремля наближається. Держава-окупант буде фрагментована.
18 жовтня, 18:09
Політика
Тимчасова спеціальна комісія Верховної Ради з підтримки поневолених Москвою народів виходить у публічний простір. Це важливий крок.
05 жовтня, 17:03
Позиція
Російського національного ядра не існує у природі. Кремль начисто підтер усе, з чого можна наново вивести окремий етнос московитів...
02 жовтня, 17:12
Політика
Час дезінтеграції та фрагментації ресурсної федерації Московії все ближче. Першим запалають республіки Північного Кавказу.
23 вересня, 16:09