Зе-влада проштовхує гомодиктатуру

ПОЛІТИКА
05.06.2023, 17:56
Зе-влада проштовхує гомодиктатуру
Фото: Obozrevatel

Поки українські чоловіки та жінки проливають кров на Східному та Південному фронтах, тилові щури взялися до чергової диверсії.

Про це свідчать результати соціологічного опитування від провладної групи "Рейтинг", здійсненого на замовлення Міністерства у справах ветеранів України.

З'ясувалося, чиновники мали на меті заміряти рівень суспільних настроїв із приводу ставлення до психічних девіацій, відомих як "ЛҐБТ", і вигаданої ліваками "ґендерної рівності".

Опитування 2000 українців, проведене 27-29 березня поточного року, демонструє, що 27% респондентів "скоріше" або "однозначно позитивно" ставляться до ґеїв/лесбійок, які служать в армії, натомість 25% – "негативно" і 44% – "нейтрально".

Прикметно, але урядовці з провладними соціологами вважають за необхідне здійснювати подібні "дослідження" у той час, коли:

  • в Україні щодня гинуть цивільні та військові (сукупно, рахунок давно вже йде на десятки тисяч осіб – прим. ред.);
  • коли понад 5 мільйонів наших співвітчизників (здебільшого жінки з неповнолітніми дітьми – прим. ред.) виїхали за кордон і не факт, що повернуться назад;
  • коли найбільшу за територією і населенням країну Європи спіткає багаторічна демографічна криза (тобто, депопуляція через стрімке зростання рівня смертності та низький рівень народжуваності – прим. ред.).

Наша медіаагенція неодноразово акцентувала на тому, що "слуги народу", яке б прізвище вони не мали, паразитують і визискують з українців, слухняно виконуючи свого начальства – олігархів і Кремля, – яким, отже, на руку перетворення українців на "веселковий" мультикультурний, багатомовний, політично неграмотний натовп (простіше кажучи, – покірний лохторат).

Водночас "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам про те, що за сприяння і влади, і опозиції вітчизняна ЛҐБТ-спільнота паразитує на уявній "гомофобії".

Читайте також:
Опінії
Відсоток охочих захищати свою країну у нас більший від поляків і німців. Однак влада зробила все, щоби дискредитувати «людей у пікселі».
16 червня, 09:23
Політика
Ґрантожерка із партії «Голос» Інна Совсун підіграла «слугам урода». Анґлійська виявилася їм ближчою за мову Котляревського, Шевченка, Стуса.
09 червня, 10:36
Війна
Говорити правду — шкодить і роз'єднує українське суспільство. Красти та брехати — об'єднує і допомагає перемогти. Не переплутай-те!
16 травня, 07:19
Політика
Конґресвумен Марджорі Тейлор Ґрін пішла va banque в очікуванні, що її шеф знову займе Овальний кабінет. На берегах Потомаку політична буря.
03 травня, 07:01
Політика
Потужний віцепрем'єр-міністр із Зе-команди профанів просуває російський порядок денний. Юлія Свириденко воліє винищити українське жіноцтво.
01 травня, 12:36
Опінії
Жодні тимчасові перемир'я, виходи на межі та фіксації ЛБЗ, цю війну не закінчать.
24 квітня, 10:11